Із думкою про майбутнє: створення ОТГ та покращення умов життя і навчання дітям
На Семенівщині отримували подарунки та говорили про формування об’єднаної територіальної громади.
![](/uploads/16571-m.jpg)
З робочим візитом у районі перебував заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко. Разом з представниками місцевої влади він поспілкувався з очільниками сільських рад щодо реалізації реформи децентралізації.
Мова йшла про переваги та фінансові стимули при добровільному об'єднанні.
- Процес добровільного об’єднання територіальних громад — неминучий для сільських рад, які хочуть розвиватись, — зазначив заступник голови облдержадміністрації. — Це можливість удосконалити місцеву інфраструктуру та соціальну сферу, впроваджувати заходи з енергозбереження.
Учасники засідання висловили готовність створити одну ОТГ з центром у Семенівці.
Цього ж дня Сергій Сергієнко передав багатодітним родинам сертифікати на отримання двоярусних ліжок.
Меблі отримали сім’ї Світлани Назарової із Семенівки, у якій виховується семеро дітей, та Людмили Любарець із села Жадове, де п’ятеро діток.
Основним доходом родин є соціальна допомога, тому такий подарунок їм був дуже необхідний.
- Я з задоволенням вручаю вам сертифікати на двоярусні ліжка, які вже доставлені в район. Упевнений — підтримка багатодітних сімей в області буде продовжуватись,— зазначив заступник голови ОДА.
Малечі також передали солодкі подарунки.
На нових комп’ютерах відтепер працюватимуть в опорній Семенівській гімназії № 2.
Комплект техніки (13 одиниць) з ліцензійними програмним забезпеченням Сергій Сергієнко передав навчальному закладу у рамках дії угоди між Урядами України та Китайської Народної Республіки. Вартість однієї одиниці комплекту — понад 12 тисяч гривень.
Варто зауважити, що до цього, один комп’ютер у гімназії був розрахований на 24 учні.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.