У Ніжині активісти Чернігівської обласної "Свободи" пікетували місцеву прокуратуру через тиск на депутатку-свободівку
20 січня активісти Ніжинської, Прилуцької, Бахмацької та Коропської організацій ВО «Свобода» разом з небайдужими місцевими мешканцями пікетували Ніжинську місцеву прокуратуру з вимогою припинити тиск та політичні переслідування депутата міської ради від ВО «Свобода» Валентини Тищенко.
Нагадуємо, що свободівку звинувачують у нібито конфлікті інтересів, через те, що депутатка проголосувала за створення ОСББ, головою якого пізніше співвласники будинку обрали колишнього чоловіка Валентини Тищенко.
На думку депутатів фракції ВО «Свобода» у Ніжинській міській раді дане адміністративне провадження ініційоване з метою тиску та помсти за принципову позицію націоналістів під час голосувань. Зауважимо, що систематичний тиск правоохоронних органів призвів до погіршення стану здоров’я Валентини Тищенко, у результаті чого вона перебуває на стаціонарному лікуванні.
«Хоча Революція гідності відбулася, методи чинної влади лишаються незмінними. Як і тоді, так і зараз за будь-яку точку зору, яка не є провладною, відбуваються переслідування через контрольовані правоохоронні органи. Проте ми все одно, будемо боротися за правду, відстоювати інтереси громади та ламати прогнилу систему»,- зазначив депутат Ніжинської міської ради від ВО «Свобода» Анатолій Сліпак.
Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО «Свобода»
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.