Рада ветеранів АТО розподілила 128 земельних ділянок у Чернігові. ВІДЕО
У Чернігові рада ветеранів АТО розподілила 128 земельних ділянок серед учасників бойових дій та родичів загиблих бійців. Це ділянки, розташовані в районів Лісковиці на березі Десни. Розподіл провели шляхом жеребкування.
Після розіграшу цих ділянок у місті ще понад триста учасників війни на Сході залишаються претендентами на землю. Усі вони її отримають, запевняють представники ради ветеранів.
128 земельних ділянок у Чернігові в районі Лісковиці на лівому березі Десни, виділені для ветеранів бойових дій на Сході, громадська рада учасників АТО вирішила розподілити жеребкуванням.
Папірці з номерами ділянок перемішувалися в лотерейному барабані й були оголошені в присутності громадських активістів і журналістів.
Для частини претендентів ділянки розіграні поза чергою. Це були п’ять ділянок для інвалідів 1-ї та другої груп і для сімей загиблих. За словами людей, які першими пройшли жеребкування, цей знак поваги від ветеранів був для них несподіванкою.
Тепер рада ветеранів АТО має скласти список розподілених за майбутніми власниками земельних ділянок і передати для затвердження на сесії міської ради.
Претендентів на землю серед учасників бойових дій у Чернігові приблизно втричі більше, ніж виділених у першу чергу ділянок. Тож хтось реалізує своє право зараз, а комусь доведеться чекати.
Міська влада в Чернігові й громадські активісти продовжують пошук і визначення земельних масивів, придатних для розподілу серед ветеранів.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.