Міська дитяча художня школа і далі працюватиме в своєму звичному приміщенні
Міська дитяча художня школа і далі працюватиме в своєму звичному приміщенні – принаймні до кінця цього навчального року. Про це сьогодні на нараді в Чернігівській міській раді повідомив заступник міського голови Олександр Ломако.
![](/uploads/16400-m.jpg)
Він розповів про результати своєї зустрічі з керівником обласного закладу, який є балансоутримувачем будівлі по вул. Гончій, 33, де дитяча художня школа знаходиться вже більше 20 років. (Керівником Обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді є Олександр Місюра).
Досягнута домовленість про те, що принаймні до 1 липня цього року ніякого виселення художньої школи не відбуватиметься. Діти цей навчальний рік займатимуться у своєму звичному приміщенні.
За цей час місто або знайде інше приміщення для міської художньої школи, або запропонує Обласному центру науково-технічної творчості учнівської молоді якусь альтернативу.
У приміщення на Гончій, 33 центр планував перевести свої гуртки, які зараз працюють у різних районах міста. Можливо, місто знайде кращі приміщення для цих гуртків.
У будь-якому разі, станом на сьогодні конфлікт вичерпаний.
Про це вже повідомили батькам учнів дитячої художньої школи, які зверталися в міськраду.
Олександр Ломако:
- Стосовно художньої школи, яка на вул. Гончій, була не досить чітка інформація, ніби хтось виселяє дітей і батьків взимку. Щойно була нарада з представниками обласної влади і ми знайшли компромісне рішення: до 1 липня, тобто до кінця навчального року, ми продовжуємо договір про оренду на тих же умовах, які й були. За цей час будемо шукати рішення - або надалі продовжимо роботу школи в тому приміщенні, або десь будемо шукати альтернативний варіант. Але до кінця навчального року всі діти, які займаються в школі, безпроблемно і надалі будуть відвідувати свої класи та гуртки. Питання можна вважати вирішеним, конфлікту намає. Зараз цю іфнормацію доводять до батьків і на цьому ситуація заспокоїться.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.