Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 05:29:28

Заяви на виділення земельних ділянок для учасників АТО прийматимуться до 12 січня

05.01.2017   10:46

4 січня, відбулося засідання Ради ветеранів АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) воїнів АТО при Чернігівській міській раді.

До складу Ради ветеранів входять представники таких громадських об’єднань: Спілка 13 БТрО, ГО «Щит 41», РПС ПОП «Чернігів», ГО «Дружина князя Чорного», ГО «Родина Чернігівщини», ГО Правий Сектор «Північ», ГО Центр психолого-соціальної допомоги «Ресурс», ГО Військово-спортивний клуб «Північний Корпус», ГО «Відокремлений підрозділ всеукраїнського союзу ветеранів АТО, Чернігівський округ», В/Ч А – 2622, ГО «Товариство сприяння Збройним Силам України та військово-морському флоту», «Рух учасників та ветеранів АТО», ГО «Жіноча сотня Самооборони Чернігова».

Учасники зустрічі зібралися, щоб обговорити всі проблемні питання процесу розподілу земельних ділянок, який буде проводитися шляхом жеребкування.

Як вже повідомлялося раніше, Чернігівська міська рада на черговому пленарному засіданні планує надати учасникам АТО 120 земельних ділянок біля садівничого товариства «Гудок» для індивідуального дачного будівництва. Тож учасники АТО, які є мешканцями міста Чернігова, і які виявили бажання отримати таку земельну ділянку, можуть подати відповідні заяви до відділу звернень громадян Чернігівської міської ради.


Як зазначили учасники Ради ветеранів, заяви прийматимуться до 12 січня, після цього відбудеться відбір учасників, а вже потім у приміщенні міської ради - жеребкування. Відбір полягає в тому, що учасники розподілятимуться по категоріях. Тобто, як було зазначено на засіданні Ради, першочергово й без жеребкування земельні ділянки будуть надані всім особам з інвалідністю І та ІІ групи серед учасників АТО, а також родинам загиблих військових при виконанні службового обов’язку.

Ще раз нагадуємо, що учасники АТО, які мають бажання, але ще не подали відповідні заяви, можуть зробити це до 12 січня. Заяву потрібно принести до відділу звернень громадян міської ради за адресою: вул. Шевченка, 9. Телефони для довідок: (0462) 67-64-76, 77-41-33, (04622) 4-00-45.
Час роботи: з 8:00 до 17:00
Перерва на обід з 13:00 до 14:00
Вихідні дні: субота, неділя


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини