Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 березня, 03:54:56

Шановні чернігівці, дорогі ветерани!

08.05.2012   08:21Агенцiя

Прийміть сердечні вітання з визначним святом - 67-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні!

Олександр Шкурат

Олександр Шкурат

Чим далі в часі віддаляється та страшна війна, тим глибше ми осягаємо значення Перемоги і велич народного подвигу. Кожен прожитий під мирним небом рік сповнює наші серця пронизливим і хвилюючим почуттям вдячності відомим і безіменним героям, що своєю мужністю заслужили безсмертя у віках, людям старших поколінь, ветеранам-фронтовикам і трудівникам тилу.

Відзначаючи чергову річницю Великої Перемоги, у ці теплі травневі дні ми збираємося разом, аби вшанувати ветеранів, приходимо родинами на святкову Красну площу та до Меморіалу Слави, аби відчути добру і світлу, щиру й непереборну силу єдності, патріотизму та неперервності поколінь.

Низький уклін вам, дорогі наші ветерани, за вашу військову доблесть і трудову звитягу, за все ваше життя, присвячене Вітчизні. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я та довголіття.
Зі святом, із Днем Перемоги!

З повагою
депутат Чернігівської міської ради Олександр Шкурат

Останні новини Чернігівщини

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

11 березня: цей день в Україні і світі

11 березня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини