Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 03:20:13

"Місто, у якому є душа України", - так говорить про Чернігів Леонід Кожара.

15.12.2016   15:06Агенцiя

8 грудня Лідери партії Соціалісти Леонід Кожара та Олексій Плотніков відвідали Чернігівщину, презентуючи нову політичну силу та місцеву організацію партії.

Свій візит гості розпочали з покладання квітів до пам'ятника «Борцям за волю та незалежність України» віддаючи шану всім хто віддав життя задля миру та існування нашої Держави. Під час церемонії голова Чернігівської обласної організації партії СОЦІАЛІСТИ Сеpгій Андpос з жалем зазначив, що в ці дня Україна шанує пам'ять жертв голодомору але Чернігові досі відсутній такий пам'ятник.

Після покладання керівники партії СОЦІАЛІСТИ провели зустріч з представниками ЗМІ. Голова партії Леонід Кожара, заступник голови партії Олексій Плотніков і голова Чернігівської обласної організації партії СОЦІАЛІСТИ Сеpгій Андpос розповіли про програму та основні напрямки діяльності соціалістів. Розкрили стратегічні плани на майбутнє з якими Партія  веде активний діалог з українцями:

«Це партія об’єднуюча, ми об’єднуємо всі ліві соціалістичні, соціал-демократичні сили в Україні. Сьогодні це партія опозиційна, оскільки неможливо підтримувати ту владу, яка веде нашу державу фактично до розпаду і до розвалу основних державних інститутів».

Говорячи про розбудову держави, Леонід Кожара наголошує: вона має бути багатонаціональною, полікультурною, а всі громадяни –  соціально захищеними. Також потрібна реальна децентралізація, щоб не Київ розподіляв кошти, а навпаки – знаходився на утриманні регіонів. Переглядати реформи, які зараз відбуваються в Україні, потрібно за трьома принципами:

«Перше – реформи не можуть мати антисоціальний характер, друге – реформи не можуть вести до збільшення розриву між найбіднішими і найбагатшими громадянами. І третє – будь-яка реформа має бути зорієнтована на передусім на створення робочих місць, на забезпечення принципу загального працевлаштування людей».

Перегляду потребує і зовнішньополітичний курс України, вважають «Соціалісти»:  «Ми маємо обирати оптимальні варіанти співробітництва як з Європейським Союзом, при цьому Україна як велика держава Європи не може зосереджуватися тільки на одному напрямі. Ми маємо відновлювати економічні стосунки передусім по всьому периметру державного кордону: і на заході, і на півночі, і на півдні, і на всіх напрямках».

Україна має стати соціальною державою, тобто такою, що дбає про розвиток людини на всіх етапах її життя, зазначив Леонід Кожара. І саме за це виступає партія «Соціалісти».

 

PR

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».