Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 22:30:32

“Актуальні питання управлінської діяльності”:

26.10.2011   07:57

таку назву отримав тематичний короткотерміновий семінар, що проходить у Центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Семінар призначений для керівників апаратів райдержадміністрацій, керуючих справами, секретарів виконавчих комітетів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької міських рад і триватиме до 27 жовтня включно. У відкритті заходу взяли участь заступник керівника апарату обласної державної адміністрації Юрій Музика та заступник директора Центру Петро Підгайний.

Програмою навчання передбачено ряд конверсаторіумів та тематичних зустрічей, під час яких держслужбовці і посадові особи ознайомляться з основними принципами забезпечення органами виконавчої влади вимог виборчого законодавства в період підготовки та проведення виборів народних депутатів України, правилами діловодства та контролю виконавчої дисципліни в райдержадміністраціях; обговорять питання проходження і модернізації державної служби та державного управління, основні аспекти Законів України “Про доступ до публічної інформації”, “Про інформацію”. Під час засідань за “круглим столом” слухачі зможуть отримати відповіді на питання, пов’язані з проблемами сучасного антикорупційного законодавства України, а саме засади запобігання та протидії корупції, відповідальність за корупційні правопорушення, а також роботи місцевих державних адміністрацій по виконанню повноважень в галузі оборонної та мобілізаційної роботи, забезпеченню законності та правопорядку тощо.

* * *
Група посадових осіб місцевого самоврядування IV категорії посад також почала своє навчання сьогодні в Центрі підвищення кваліфікації кадрів. Тематичний короткотерміновий семінар, який триватиме до 28 жовтня, проходить під назвою “Регіональний розвиток: розробка та управління проектами”.

Для посадовців заплановані тематичні зустрічі, практичні заняття та конверсаторіуми, під час яких вони ознайомляться з програмами міжнародної технічної допомоги та іншими грантовими установами (Європейські донорські організації та проекти технічної допомоги, які працюють в Україні), основами державної політики енергозбереження країн Європейського Союзу; опанують практикум з написання проектів та вивчатимуть структуру проектної заявки. Також під час семінару висвітлюватимуться питання земельного законодавства та залучення додаткових коштів; адаптації регуляторних актів до політики Східного партнерства тощо.
 

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини