Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 грудня, 14:32:44

Соціальний захист працюючих — справа і бізнесу, і влади

03.12.2016   09:27Агенцiя

На сьогодні підприємства області заборгували працівникам близько 22-ох мільйонів гривень. Така статистика є стабільною: у той час, коли одні розраховуються, інші нарощують борг.

Шляхи розв’язання проблеми шукали на засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Цього разу до розмови запрошено керівників підприємств-боржників та арбітражних керуючих Чернігова. Адже саме в обласному центрі сконцентровано 70% невиплат.

Таку ситуацію представники підприємств пояснюють складною соціально-економічною ситуацією, що відбилася на виробництві. На жаль, є проблеми і з кількістю та оплатою державних замовлень.

— Втручатися у ведення справ приватного підприємства облдержадміністрація не може. Однак, соціальний захист працівників — те, що в наших обов’язках, — зауважила головуюча комісії заступник голови — керівник апарату ОДА Наталія Романова.

Читати також: За статистикою — люди. ОДА посилить контроль за підприємствами-боржниками.

Під час обговорення була озвучена думка про доцільність існування підприємства, яке вже протягом тривалого часу нарощує борг, а в процесі його ліквідації з’явилися б необхідні кошти.

Однак, такі радикальні міри будуть застосовуватися лише в особливо гострих випадках.

На переконання членів комісії, більшість підприємств потребує реорганізації, що вивільнить фінанси.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини