Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 05:02:03

В УКРОПі поставили питання про членство в партії Сергія Журмана, Юлію Сергієнко та Андрія Корнакова

30.11.2016   16:20Агенцiя

29 листопада відбулись загальні збори Деснянської районної у місті Чернігові організації політичної партії УКРОП.

На зборах присутні поставили питання про членство в партії однопартійців; Сергія Журмана, Юлію Сергієнко та Андрія Корнакова.

Для дослідження ситуації, пов'язаних з цим питанням, зборами затверджена робоча група у складі: Світлана Васильєва, Юрія Соколова, Володимира Олексієнко, Олени Белєванцева та Михайла Партико.

Члени робочої групи будуть всебічно вивчати ситуацію на предмет відповідності поведінки вищевказаних осіб пунктам Статуту.

Всі, хто бажає висловитися проти дій однопартійців можуть надавати заяви в письмовому вигляді на голову обласного Чернігівського осередку Оксану Тунік-Фриз до 13.12.2016 року.

Робоча група розгляне всі скарги, вивчить ситуацію на предмет відповідності нормам Статуту і зробить доповідь на наступних зборах організації, які попередньо запланували на 13 грудня 2016 року.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини