Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 01:15:56

Сесією Чернігівської міськради прийнято кадрове рішення

30.11.2016   12:41

Першим питанням, розглянутим на тринадцятій сесії Чернігівської міської ради 7 скликання після затвердження порядку денного, стало додаткове - про звільнення заступника одного з заступників міського голови, а саме Валерія Бондарчука.

Питання на розгляд депутатів вніс міський голова. Одночасно він попросив не драматизувати його й сприймати як робочий процес, метою якого є посилення роботи на напрямку.

Оголошені на вимогу депутатів зауваження до заступника полягали в наступному:

Всупереч його посадовим обов’язкам на сьогодні не розроблена та не затверджена комплексна схема розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Чернігові; не розроблено положення по переведенню садових будинків у житлові (присадибні будинки). Не організоване проведення процедур закупівлі та не виконані роботи по розробці «Концепції генерального плану м. Чернігова» та по створенню топографічних планів масштабу 1:2000 в цифровій і графічній формі. Не відбувається відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва учасникам АТО, в тому числі на території «Лісковиці» в м. Чернігові.

Після дебатів депутати проголосували «за» це питання.

Одночасно ними висловлена пропозиція в місячний термін провести оцінку роботи всіх заступників міського голови та секретаря міської ради. Владислав Атрошенко проінформував присутніх, що проведення такої оцінки вже заплановане і має відбутися у грудні.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини