Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 05:49:18

Головне – щоб люди були з теплом

16.11.2016   08:17Агенцiя

Стан розрахунків теплопостачальних підприємств за спожиті енергоресурси розглянули 15 листопада, на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко.

У заході взяли участь директор Департаменту ЖКГ ОДА Юрій Євтушенко, представники органів місцевого самоврядування та керівники підприємств тепло-, газо-, електропостачання області.

Учасники зустрічі детально обговорили поточну ситуацію щодо проходження опалювального періоду в області.

Серед зазначених проблемних питань – ліквідація заборгованості за енергоносії минулих років. Особливо гостро ця проблема стоїть у ТОВ «НіжинТеплоМережі» та ПАТ «Облтеплокомуненерго».

Представники теплопостачальної галузі поінформували присутніх про перспективи погашення наявних боргів по кожному підприємству. Особлива увага акцентувалась на тому, що певні труднощі у цій ситуації виникають через наявність прогалин у законодавчому полі.

Як зазначив Юрій Євтушенко, Департамент ЖКГ облдержадміністрації постійно співпрацює з підприємствами-постачальниками в цьому напрямку. У якості допомоги він запропонував присутнім керівникам надати пропозиції щодо внесення необхідних змін до нормативно-правових актів. За результатами їх розгляду обласна державна адміністрація готова направити відповідні звернення народним депутатам України та центральним органам влади.

Підсумовуючи результати обговорення, заступник голови облдержадміністрації запросив усіх учасників наради до конструктивної співпраці.

– Питання, які були обговорені, потрібно вирішувати спільними зусиллями. Облдержадміністрація завжди готова надати будь-яку допомогу підприємствам на місцях та втрутитись у ситуацію, коли місцевих важелів впливу недостатньо. Головне – щоб наші люди були з теплом, – наголосив він.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.