Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 12:36:15

У Чернігові відкрилася громадська приймальня народного депутата

15.11.2016   19:52Агенцiя

Зі своїми проблемами, питаннями та пропозиціями виборці 206 округу відтепер можуть звертатися до громадської приймальні свого народного депутата Максима Микитася, яка знаходиться за адресою: вул. Кирпоноса, 7.

Урочисте відкриття відбулося 14 листопада.

Освятив приміщення протоієрей Сергій Свято-Троїцького кафедрального собору. Він відзначив, що у цьому приміщенні планується зробити багато добрих справ і побажав сил та Божої підтримки.
 
Відкриваючи приймальню Максим Микитась пообіцяв, що зробить усе можливе для розвитку Чернігівщини: «Завдання нашої команди спрямоване на задоволення потреб чернігівців. Щоб молодь хотіла тут жити, ми повинні працювати над розвитком підприємств, створенням робочих місць, гідних умов життя та відпочинку».

Нардеп також повідомив, що у приймальні чернігівці отримають допомогу у вирішенні не лише поточних питань, а й безкоштовну юридичну консультацію.

Символічну стрічку урочисто перерізали Народний депутат Максим Микитась та мер Чернігова Владислав Атрошенко. 


Громадська приймальня Народного депутата України
Микитася Максима Вікторовича працює за адресою:
м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7
тел. (0462) 937-590
Графік роботи: понеділок-п’ятниця з 9.00 до 18:00


PR

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48

Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

26 січня: цей день в Україні і світі

26 січня: цей день в Україні і світі 08:43

День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини