Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 08:28:23

У Чернігівській міськраді обговорили Програму підтримки малого та середнього підприємництва на 2017-2020 роки

11.11.2016   11:37

Проект Програми підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2017-2020 роки обговорюється вже кілька місяців. Про це сказав перший заступник міського голови Михайло Шостак 10 листопада, під час зустрічі з депутатським корпусом та громадськими, профспілковими організаціями підприємців міста.

Учасники зустрічі до заходів зазначеної Програми внесли правки, запропоновані депутатами міської ради, та обговорили її пріоритети.

Як зазначила начальник управління економічного розвитку міста міської ради Людмила Максименко, робота над формуванням цієї Програми велась з липня поточного року. До неї були включені заходи, спрямовані на вирішення проблемних питань, які озвучували підприємці під час зустрічей з міським головою у березні, липні та вересні цього року.

Також враховані пропозиції профспілкових та громадських організацій підприємців міста, які цього разу взяли активну участь у процесі підготовки Програми. Серед них: Центр малого та середнього підприємництва громадської організації «Сяйво Сіверщини», Чернігівської торгово-промислової палати, Чернігівської профспілки підприємців «Єдність», Чернігівської міської Ліги ділових та професійних жінок та ін.

У Програмі серед пріоритетних векторів розвитку малого і середнього підприємництва визначено: підвищення якості обслуговування суб’єктів підприємництва з боку структурних підрозділів міської ради; промоція місцевих товаровиробників на вітчизняних та зовнішніх ринках; залучення до самозайнятості соціально вразливих верств населення (молодь, жінки, особи з інвалідністю), ресурсна та інформаційна підтримка.

Фінансування заходів Програми передбачається здійснювати за рахунок коштів міського бюджету з урахуванням наявних фінансових ресурсів, коштів співвиконавців заходів, коштів міжнародної технічної допомоги (грантів) та інших джерел фінансування незаборонених чинним законодавством.

На вчорашню зустріч були запрошені усі депутати міської ради, адже більшість з них висловлювали думку про необхідність доопрацювання заходів Програми та про наявність великої кількості пропозицій. Як результат, пропозиції управлінню економічного розвитку міста надали лише троє депутатів, а на зустрічі були присутні четверо із загальної кількості депутатів міської ради.

За результатами обговорення управління економічного розвитку міста, як головний розробник Програми, залишив право внести ті доповнення до Програми, які мають нормативно-правове підґрунтя та реальний механізм реалізації, не дублюють вже визначені заходи Програми, а також належать до компетенції органів місцевого самоврядування.

Затверджуватись Програма підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2017-2020 роки буде на найближчому пленарному засіданні Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини