Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 червня, 08:06:51

У Чернігівській міськраді обговорили Програму підтримки малого та середнього підприємництва на 2017-2020 роки

11.11.2016   11:37

Проект Програми підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2017-2020 роки обговорюється вже кілька місяців. Про це сказав перший заступник міського голови Михайло Шостак 10 листопада, під час зустрічі з депутатським корпусом та громадськими, профспілковими організаціями підприємців міста.

Учасники зустрічі до заходів зазначеної Програми внесли правки, запропоновані депутатами міської ради, та обговорили її пріоритети.

Як зазначила начальник управління економічного розвитку міста міської ради Людмила Максименко, робота над формуванням цієї Програми велась з липня поточного року. До неї були включені заходи, спрямовані на вирішення проблемних питань, які озвучували підприємці під час зустрічей з міським головою у березні, липні та вересні цього року.

Також враховані пропозиції профспілкових та громадських організацій підприємців міста, які цього разу взяли активну участь у процесі підготовки Програми. Серед них: Центр малого та середнього підприємництва громадської організації «Сяйво Сіверщини», Чернігівської торгово-промислової палати, Чернігівської профспілки підприємців «Єдність», Чернігівської міської Ліги ділових та професійних жінок та ін.

У Програмі серед пріоритетних векторів розвитку малого і середнього підприємництва визначено: підвищення якості обслуговування суб’єктів підприємництва з боку структурних підрозділів міської ради; промоція місцевих товаровиробників на вітчизняних та зовнішніх ринках; залучення до самозайнятості соціально вразливих верств населення (молодь, жінки, особи з інвалідністю), ресурсна та інформаційна підтримка.

Фінансування заходів Програми передбачається здійснювати за рахунок коштів міського бюджету з урахуванням наявних фінансових ресурсів, коштів співвиконавців заходів, коштів міжнародної технічної допомоги (грантів) та інших джерел фінансування незаборонених чинним законодавством.

На вчорашню зустріч були запрошені усі депутати міської ради, адже більшість з них висловлювали думку про необхідність доопрацювання заходів Програми та про наявність великої кількості пропозицій. Як результат, пропозиції управлінню економічного розвитку міста надали лише троє депутатів, а на зустрічі були присутні четверо із загальної кількості депутатів міської ради.

За результатами обговорення управління економічного розвитку міста, як головний розробник Програми, залишив право внести ті доповнення до Програми, які мають нормативно-правове підґрунтя та реальний механізм реалізації, не дублюють вже визначені заходи Програми, а також належать до компетенції органів місцевого самоврядування.

Затверджуватись Програма підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2017-2020 роки буде на найближчому пленарному засіданні Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Хор ім. Д.Бортнянського — до Дня Святої Трійці

Хор ім. Д.Бортнянського — до Дня Святої Трійці 07:55

У День Святої Трійці Академічний камерний хор ім. Д.Бортнянського Чернігівського обласного філармонійного центру під керівництвом Івана Богданова представив глядачам концертну програму, присвячену цьому християнському святу.

У Держпродспоживслужбі запевняють: від початку року в регіоні зберігається благополучна епізоотична ситуація

У Держпродспоживслужбі запевняють: від початку року в регіоні зберігається благополучна епізоотична ситуація 07:42

За словами фахівців Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, від початку року і досі Чернігівська область залишається благополучною по інфекційних захворюваннях тварин.

Три роки позбавлення волі – вирок шахраю, який ошукав чернігівців на 250 тис грн

Три роки позбавлення волі – вирок шахраю, який ошукав чернігівців на 250 тис грн 07:29

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова неодноразово судимого 33-річного жителя м. Запоріжжя визнано винним у шахрайстві (ч.2 ст.190 КК України).

Поліція Чернігівщини та воєнізована охорона

Поліція Чернігівщини та воєнізована охорона "Укрзалізниці" проведуть спільні рейди 07:14

Про це домовилися на спільній нараді представники Головного управління Національної поліції в Чернігівській області та керівники воєнізованої охорони філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Упродовж минулого тижня надзвичайники 48 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 48 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 07:02

Упродовж минулого тижня (з 14.06. по 21.06.) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 219 чоловік особового складу та 65 одиниць спеціальної техніки.