Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 10:51:20

Аграрна партія Чернігівщини йде на вибори в новостворених об’єднаних територіальних громадах 11 та 18 грудня

10.11.2016   11:34Агенцiя

Аграрна партія Чернігівщини йде на вибори в у 8 районах та 11 новостворених об’єднаних територіальних громадах 11 та 18 грудня 2016 року. Такий основний меседж озвучено на засіданні фракції Аграрної партії України Чернігівської обласної ради 9 листопада.

ЦВК зареєструвала Аграрну партію під номером 8 для участі у всіх місцевих виборах, які відбудуться 11 грудня 2016 року.

Рішення про участь партії у виборах до об’єднаних територіальних громад було ухвалено IX (позачерговим) З’їздом Аграрної партії України 29 жовтня 2016 року. Для участі в цих виборах зареєструвалися 26 політичних партій.

На засіданні фракції були затверджені обласний та територіальні виборчі штаби.

У кожному селі, селищі, містечку повинні перемогти справжні лідери громадської думки, які захищатимуть інтереси громад перед центральною владою. Нам є з чим йти і що сказати нашим виборцям.
Аграрна партія України не може стояти осторонь процесу децентралізації, адже земля, кошти та влада має бути в руках громад!

«Влада намагається не привертати особливої уваги громадськості до цих виборів, щоб мати змогу «розставити» своїх людей і через них контролювати органи місцевого самоуправління. Вона не хоче проводити реальну децентралізацію, віддавати на місця повноваження і фінанси. Будь-який кандидат від теперішньої парламентської партії буде дбати, у першу чергу, про інтереси своєї політсили і не буде захищати інтересів громади. Якщо це представник владної партії, то він служитиме президенту чи прем’єру, які зацікавленні в збереженні адміністративної вертикалі. Якщо це член опозиційної сили — він робитиме все, щоб погіршити ситуацію за принципом: «Чим більше обурення людей, тим краще критикувати владу». В обох випадках це шкодить громаді і місцевому самоврядуванню», – підкреслив лідер Аграрної партії Віталій Скоцик у своєму блозі.

Нагадаємо, Аграрна партія має сильну підтримку на місцях у всіх регіонах України. Під час останніх місцевих виборів у 2015 році партія отримала перше місце за ефективністю: із 9900 кандидатів, висунутих Аграрною партією, перемогу здобули майже 3500 депутатів. Партія увійшла до п’ятірки лідерів за кількістю обраних депутатів зі 132 партій, які брали участь у виборчих перегонах.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини