Депутати проголосували за "Програму "Молодь міста Чернігів" на 2017-2020 роки
На 12 сесії VII скликання депутати Чернігівської міської ради проголосували за «Програму «Молодь міста Чернігова» на 2017-2020 роки.

Нею передбачено створення сприятливих соціальних умов для формування громадянської активності молоді та дітей в місті, а також активізації участі молоді у соціально-економічному, політичному та культурному житті Чернігова.
Всього для виконання та реалізації програми на чотири роки передбачено 703 тис грн. Фінансування програми буде відбуватися з міського бюджету.
За ці кошти в рамках реалізації цієї прогами в місті будуть:
- відроджувати народні традиції через залучення майстрів народних ремесел до проведення занять в шкільний та позашкільний час;
- інформаційно підтримувати заходи патріотичного виховання через ТБ, мережу Інтернет, інших медіа;
- створювати та поширювати друковану просвітницько-профілактичну продукцію та соціальну рекламу. Поширювати соціальну рекламу через мережу Інтернет;
- сприяти організації акцій до тематичних дат: Всесвітній день пам’яті померлих від СНІДу, Міжнародний день проти насилля, Всесвітній день боротьби зі СНІДом, Всесвітній день без тютюну (проти тютюнопаління);
- забезпечувати проведення інформаційно-просвітницьких заходів шляхом розміщення в закладах охорони здоров’я Чернігівської міської ради рекламної продукції, спрямованої на підвищення рівня здоров’я молоді, популяризацію та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді;
- сприяти створенню міської молодіжної ради;
- сприяти проведенню фестивалів кіно у форматі «просто неба» та кіноклубів;
тощо.
Довідково:
В м. Чернігові проживає близько 105 тис. молодих людей у віці 14-35 років, що складає третину населення міста та біля 50 тис. дітей віком до 18 років.
У результаті виконання програми очікується:
– забезпечення необхідних стартових можливостей для соціального становлення молоді міста, поглиблення її інноваційної діяльності, створення сприятливих умов для безпосередньої участі у суспільних перетвореннях на засадах соціального партнерства;
– розширення видів та форм соціальних послуг для дітей та молоді міста, що надаються громадськими організаціями, підвищення їх якості;
– формування високого рівня гуманістичного світогляду молоді міста на основі розвинутого почуття патріотизму, національної самосвідомості, духовно-моральних, культурних, загальнолюдських цінностей.
Останні новини Чернігівщини
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.
Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44
Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.
Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12
За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).
Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34
Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.