Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 травня, 19:08:12

Комісія розглянула конкурсні пропозиції інвестиційних проектів

19.10.2016   15:27Агенцiя

Конкурсні пропозиції, що можуть реалізовуватись у 2016 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), розглянула 19 жовтня регіональна комісія з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів).

Засідання комісії провів перший заступник голови Чернігівської ОДА Леонід Сахневич.

Він повідомив, що на реалізацію інвестиційних проектів у 2016 році Чернігівській області з Державного фонду регіонального розвитку виділено 91,89 мільйонів гривень.
За результатами проведених тендерів та укладанням договорів з підрядними організаціями – виконавцями робіт з цієї суми виникла економія – біля 4 мільйонів гривень.

Аби спрямувати зекономлені кошти на вирішення проблемних питань соціально-економічної сфери нашої області, на початку серпня був оголошений додатковий конкурс для відбору інвестиційних програм.

На сьогодні отримано 58 конкурсних пропозицій. Серед заявників – 11 районів області, місто Ніжин, Макіївська та Деснянська об’єднані територіальні громади (ОТГ). Свої проекти подали також Управління охорони здоров’я та Департамент соціального захисту облдержадміністрації. Більшість поданих програм спрямовано на заходи з енергозбереження.

Усі заявлені проекти зареєстровані на офіційному сайті ДФРР.

– Процедура відбору та погодження конкурсних пропозицій складна і достатньо тривала. Розглядатись будуть ті, що можуть реалізуватись до кінця 2016 року, пріоритетність надаватиметься проектам, оформленим належним чином відповідно до вимог чинного законодавства, – зазначив Леонід Сахневич.

На першому етапі заявлені програми будуть оцінюватись членами регіональної комісії, до складу якої входять як представники облдержадміністрації, так і громадськість, депутати обласної ради та науковці. Кожен з них має проголосувати не менше, ніж за 10 проектів. Кожна конкурсна пропозиція оцінюватиметься за п’ятьма визначеними критеріями.

За результатами оцінювання буде сформований рейтинг заявлених проектів. Відповідно до рейтингу комісія визначатиме перелік конкурсних пропозицій для їх подальшого розгляду Мінрегіоном.

Наступне засідання, на якому має бути затверджений перелік інвестиційних проектів, заплановано на наступний тиждень.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові всього планують перейменувати 148 вулиць

У Чернігові всього планують перейменувати 148 вулиць 17:05

Повномасштабний воєнний напад росії на суверенну територію України спонукає нас усіх визнати важливі життєві реалії з якими ми мирилися довгі роки.

У Чернігові розпочинається підготовка до опалювального сезону. Графік перевірки будинкових тепломереж протягом 1-10 червня

У Чернігові розпочинається підготовка до опалювального сезону. Графік перевірки будинкових тепломереж протягом 1-10 червня 17:01

У червні починаються перевірки готовності внутрішньобудинкових систем централізованого теплопостачання до опалювального сезону.

За умисне зберігання дитячої порнографії засуджено мешканця Прилуччини

За умисне зберігання дитячої порнографії засуджено мешканця Прилуччини 16:56

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Прилуцької окружної прокуратури Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області визнав винним мешканця м. Прилуки в умисному зберіганні дитячої порнографії без мети збуту чи розповсюдження (ч. 1 ст. 301-1 КК України).

На Чернігівщині під час пожежі житлового будинку загинуло двоє дітей 16:46

25 травня о 04:29 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с. Іржавець Ічнянської територіальної громади Прилуцького району.

Ваучер на навчання для громадян 45+

Ваучер на навчання для громадян 45+ 16:40

Війна змінює людей, їх долі, професії. Нерідко у зрілому віці знову доводиться сідати за парти, аби бути конкурентоспроможними на ринку праці. Державна служба зайнятості пропонує громадянам старше 45 років отримати ваучер на навчання.