Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 11:35:48

Громадськість проти наркоманії та алкоголізму. Від теорії до конкретних дій

28.04.2012   13:46Агенцiя

Відбулося засідання круглого столу "Проблема наркоманії та алкоголізму в області. Шляхи подолання проблеми". Захід організований членами Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації за сприянням Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації.

У своїй промові Петро Седень, головний лікар Чернігівського обласного наркологічного диспансеру, провів історичний екскурс поширення наркоманії та алкоголізму на теренах України, а також ознайомив статистичними даними на сьогодні.

Анжела Мойсеєнко, голова правління Чернігівського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації "Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД", поділилася досвідом протидії негативним явищам соціального середовища з боку громадського сектору. Йшлося про боротьбу з різними формами залежності за умови використання різних методів профілактичної діяльності та безпосередньої роботи з залежними людьми.
Серед виступаючих була і Наталія Надирова, президент громадської організації "Академія розвитку". Вона зачитала звернення організаторів та учасників Третього Чернігівського Міського Форуму Батьків "Морально-етичні норми поведінки, як протиставлення проблемі наркоманії серед дітей та підлітків" до батьків та влади, в якому висловлювалася стурбованість станом розвитку молодіжного середовища в нашому місті.

Досить продуктивний вийшов діалог між представниками громадськості та начальником відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Чернігівській області, Ігорем Євдокимовим. Останній поділився з проблемами, що зустрічаються в діяльності правоохоронних органів в розрізі протидії розвитку наркобізнесу на Чернігівщині, а також досить відверто відповів на питання, які ставила стурбована громадськість.

По результатам круглого столу членами Громадської ради при облдержадміністрації були підтримані звернення ІІІ Міського Форуму Батьків до Чернігівської міського виконавчого комітету та депутатського корпусу Чернігівської міської Ради та до батьків. Також голові Громадської ради Світлані Пасталиці доручено звернутися до відповідних інстанцій щодо недопущення розміщення зовнішньої реклами енергетичних напоїв біля навчальних закладів та лікувальних установ.

Варто зазначити, що з усіх винесених на розгляд учасниками круглого столу питань налагоджений конструктивний діалог влади з громадськістю, в результаті чого намічена конкретна робота. У тому числі й активізація рейдів на можливі точки збуту наркотичних речовин, в яких братимуть участь не тільки представники правоохоронних органів, але й мобільна група, представлена громадським активом.


Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові змінюють час продажу алкоголю в магазинах та закладах громадського харчування 10:39

У Чернігові змінили час обмеження реалізації алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі.

1квітня - цей день в Україні та у світі

1квітня - цей день в Україні та у світі 09:06

ДЕНЬ 402 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 402 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини