Опозиція “зірвала” позачергову сесію Чернігівської районної ради
Сьогодні представники опозиційних сил “зірвали” проведення позачергової сесії Чернігівської районної ради.
Справа в тому, що вже тривалий час провладна більшість ігнорує пропозиції депутатських фракцій “БЮТу” та “Фронту Змін” не вносячи їх до порядку денного. І цього разу все мало йти за напрацьованим сценарієм.
Пропозиції “ФЗ” про підтримку ініціативи Арсенія Яценюка внесену до Верховної Ради України про початок імпічменту президенту Віктору Януковичу та пропозицію “БЮТу” до порядку денного не були включені.
Хоча представники опозиції, власні ініціативи подали у встановленій термін.
Але сьогодні все для “регіонів” пішло не так: на сесії зареєструвалося 58-м з 92-х депутатів, з них 26 представники опозиції, які невдоволені ігноруванням їх думки провладною більшістю відмовилися голосувати за порядок денний.
“Ніякі умовляння голови райради Михайла Литвина, намагання домовитися окремо з різними фракціями не зламали єдності опозиції відстоюватися свої законні вимоги”, – повідомила депутат районної ради від “ФЗ” Олена Попок.
Таким чином позачергова сесія фактично не відбулася, керівництво райради оголосило перерву до 4 травня.
http://pivnich.info/opozytsiya-zirvala-pozacherhovu-sesiyu-chernihivskoji-rajonnoji-rady/
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.
Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників 09:17
Черговий транш допомоги – шість спецавтівок – у рамках міжнародної благодійної акції «Отець Карел для України» монаха-пивовара Карела Стаутемаса прибув у Чернігів.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
30 квітня: цей день в Україні і світі 09:12
День 1527 Російська агресія - Day 1527 Russian aggression