Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 вересня, 14:19:37

Міська рада затвердила три Програми розвитку м. Чернігова

27.04.2012   18:06

Двадцята сесія Чернігівської міської ради шостого скликання 27 квітня розглянула всі питання порядку денного та завершила свою роботу.

Серед питань, що розглядалися на пленарному засіданні 20-ї сесії, Чернігівська міська рада затвердила Програму протидії захворювання на туберкульоз у місті Чернігові у 2012 – 2016 роках. Програма, розроблена управлінням охорони здоров’я міської ради, має на меті поліпшення епідемічної ситуації з туберкульозу шляхом стабілізації і зниження показників захворюваності та смертності населення.

За інформацією управління охорони здоров’я впродовж останніх 15 років рівень захворюваності на туберкульоз у місті зріс у 2,4 рази, а кожні 2 дні виявляється новий випадок активного туберкульозу, крім того, реєструються випадки захворюваності й серед дітей міста. Орієнтовний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми у 2012 році, з місцевого бюджету складає 715 тис. грн.

Зважаючи на актуальність проблеми енергозбереження для будівель бюджетних організацій, депутати розглянули та схвалили проекти Програм енергозбереження в закладах охорони здоров’я м. Чернігова на 2013-2017 роки та закладах культури м. Чернігова на 2013-2015 роки.

Програми розроблені з метою впровадження енергозберігаючих заходів та технологій в закладах бюджетної сфери міста, що дозволить забезпечити суттєве підвищення енергоефективності будівель бюджетних установ міста та раціональне використання енергетичних ресурсів.

Орієнтовний обсяг коштів для фінансування Програми у закладах охорони здоров’я складає 13312,1 тис. грн., у закладах культури – 1886,5 тис. грн. Загальний термін окупності Програм складає приблизно 8 років.

Депутати також внесли зміни і доповнення до міського бюджету на поточний рік. Зокрема, проголосували за виділення додаткових коштів управлінню ЖКГ міської ради у сумі 15,5 тис. грн. на утримання управління, управлінню земельних ресурсів міської ради – 40 тис. грн. для оплати послуг з архівації документів, управлінню освіти міської ради – 58,2 тис. грн., у тому числі для дитячо-юнацької спортивної школи № 1, для спеціалізованого дошкільного закладу та ін.

Розглянувши звернення комунального підприємства “Паркування та ринок” та у зв’язку з введенням 1 квітня 2012 року в експлуатацію паркувальних автоматів, міська рада затвердила режим роботи спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, за місцезнаходженням: проспект Перемоги (“Головпоштамт”) та проспект Миру (“Дитячий світ”) як “щоденно, цілодобово”.

Депутати розглянули також земельні та інші питання порядку денного.
 

Останні новини Чернігівщини

Хто придбає частку Ічнянського комбінату? 14:06

АМКУ дал добро Астионам на покупку Ичнянского комбината

На Чернігівщині до кінця року встановлять три майданчики для зважування фур у русі 14:00

На автошляхах Чернігівщини до кінця року встановлять три майданчики для автоматичного зважування вантажівок у русі. Про це Суспільному повідомила речниця Служби автомобільних доріг в області Аліна Левочко.

Як працюватимуть центри масової вакцинації у Чернігові цими вихідними?

Як працюватимуть центри масової вакцинації у Чернігові цими вихідними? 11:10

У Чернігові у роботу центрів масової вакцинації внесені зміни.

Команда Чернігівської області посіла другу сходинку чемпіонату України з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ та СДЮШОР

Команда Чернігівської області посіла другу сходинку чемпіонату України з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ та СДЮШОР 11:09

У командній першості серед областей командного чемпіонату України з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2008-2009 рр.н., команда Чернігівської області посіла ДРУГЕ місце!

Оптимізація медичної мережі області має підвищити якість лікувальних послуг 10:53

Цими днями в області стан формування спроможної мережі лікарняних закладів вивчають представники Національної служби здоров’я України: Вікторія Мілютіна, директор Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ, та Дмитро Кущ, начальник управління цього департаменту. У ході моніторингу, за словами представників НСЗУ, були виявлені як позитивні напрацювання, так і недоліки в роботі медичних установ області