Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 12:36:51

Міська рада затвердила три Програми розвитку м. Чернігова

27.04.2012   18:06

Двадцята сесія Чернігівської міської ради шостого скликання 27 квітня розглянула всі питання порядку денного та завершила свою роботу.

Серед питань, що розглядалися на пленарному засіданні 20-ї сесії, Чернігівська міська рада затвердила Програму протидії захворювання на туберкульоз у місті Чернігові у 2012 – 2016 роках. Програма, розроблена управлінням охорони здоров’я міської ради, має на меті поліпшення епідемічної ситуації з туберкульозу шляхом стабілізації і зниження показників захворюваності та смертності населення.

За інформацією управління охорони здоров’я впродовж останніх 15 років рівень захворюваності на туберкульоз у місті зріс у 2,4 рази, а кожні 2 дні виявляється новий випадок активного туберкульозу, крім того, реєструються випадки захворюваності й серед дітей міста. Орієнтовний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми у 2012 році, з місцевого бюджету складає 715 тис. грн.

Зважаючи на актуальність проблеми енергозбереження для будівель бюджетних організацій, депутати розглянули та схвалили проекти Програм енергозбереження в закладах охорони здоров’я м. Чернігова на 2013-2017 роки та закладах культури м. Чернігова на 2013-2015 роки.

Програми розроблені з метою впровадження енергозберігаючих заходів та технологій в закладах бюджетної сфери міста, що дозволить забезпечити суттєве підвищення енергоефективності будівель бюджетних установ міста та раціональне використання енергетичних ресурсів.

Орієнтовний обсяг коштів для фінансування Програми у закладах охорони здоров’я складає 13312,1 тис. грн., у закладах культури – 1886,5 тис. грн. Загальний термін окупності Програм складає приблизно 8 років.

Депутати також внесли зміни і доповнення до міського бюджету на поточний рік. Зокрема, проголосували за виділення додаткових коштів управлінню ЖКГ міської ради у сумі 15,5 тис. грн. на утримання управління, управлінню земельних ресурсів міської ради – 40 тис. грн. для оплати послуг з архівації документів, управлінню освіти міської ради – 58,2 тис. грн., у тому числі для дитячо-юнацької спортивної школи № 1, для спеціалізованого дошкільного закладу та ін.

Розглянувши звернення комунального підприємства “Паркування та ринок” та у зв’язку з введенням 1 квітня 2012 року в експлуатацію паркувальних автоматів, міська рада затвердила режим роботи спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, за місцезнаходженням: проспект Перемоги (“Головпоштамт”) та проспект Миру (“Дитячий світ”) як “щоденно, цілодобово”.

Депутати розглянули також земельні та інші питання порядку денного.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.