Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 червня, 18:47:05

Польща допомагатиме Чернігівщині стати конкурентноспроможною

08.10.2016   11:21Агенцiя

На Чернігівщину вже вкотре приїхали делегація з Польщі. Сьогодні ж на порядку денному — обговорення створення сприятливого інвестиційного клімату в області у рамках реалізації проекту «Зростання привабливості України і конкурентоспроможності регіонів».

Зазначений проект фінансується з ресурсів програми Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща «Польська допомога розвитку 2016».

У зустрічі взяли участь представники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації та Чернігівської міської ради, зокрема заступник голови — керівник апарату ОДА Наталія Романова та директор Департаменту економічного розвитку ОДА Юлія Свириденко.

— З 2003 року область активно співпрацює з Великопольським воєводством. З цього часу мали 5 взаємних візитів. Наразі реалізовується великий спільний медичний проект, що передбачає і обмін досвідом, і технічну підтримку, — зауважила Наталія Романова. — Польща цікава нам, як зразок вдалої реалізації реформ, зокрема децентралізації, та приклад розбудови економіки.

Читати також: Атмосфера партнерства та конструктиву – на зустрічі польської делегації з керівниками області

Також заступник голови ОДА подякувала представникам з Польщі за регулярну допомогу їх країни родинам загиблих учасників АТО з Чернігівщини.

Керівник проекту «Зростання привабливості України і конкурентоспроможності регіонів» Кжиштоф Сівек наголосив на туристичній привабливості Чернігівщини. Також зазначив, що Польща має чимало українських надійних міст-партнерів, і Чернігів має всі шанси стати одним з них.

Учасники зустрічі детально обговорили питання подальшого міжнародного торговельно-економічного співробітництва.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини