Як убезпечити пасажирів – говорили на нараді в ОДА
Питання безпеки на транспорті обговорювали 5 жовтня, на нараді заступника голови ОДА Сергія Сергієнка з керівниками правоохоронних та контролюючих органів. Наразі ця проблема відпрацьовується по всій Україні.
Одним із факторів, що створює небезпеку на дорогах, є перевезення пасажирів без оформлення перевізниками відповідних дозвільних документів. Ця тема є актуальною не один рік. Проте недосконала нормативна база не дає у повній мірі правоохоронним органам вживати відповідних санкцій стосовно правопорушників.
Тож на нараді говорили про конкретні кроки, які б дозволили посилити контроль стосовно несанкціонованих перевезень, регламентувати місця посадки пасажирів. Як результат – у першу чергу, підвищити безпеку громадян та забезпечити цивілізований підхід до роботи пасажирського автотранспорту. З іншого боку – запобігти обігу коштів в обхід місцевого бюджету.
– ОДА неодноразово піднімала питання перед народними депутатами стосовно внесення змін до законодавства, – зазначив Сергій Сергієнко. – Поки ж ми маємо знайти чіткий конструктивний механізм співпраці правоохоронних та контролюючих органів у сьогоднішніх реаліях.
Під час наради дійшли згоди, що буде відпрацьовано графік постійних спільних перевірок пасажироперевезень фахівцями Управління Укртрансбезпеки в області та відповідними службами Нацполіції. У разі необхідності до перевірок долучатиметься фіскальна служба та інспекція праці. Залучатимуть також засоби масової інформації.
До речі, з квітня цього року стосовно перевізників, які працюють без відповідних дозвільних документів, складено 217 актів, винесено штрафних санкцій на 108 тисяч гривень.
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression