Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 липня, 18:28:54

З нагоди відзначення 26-х роковин

26.04.2012   07:26Агенцiя

25 квітня поточного року в малому залі Ніжинського міськвиконкому відбулася зустріч з постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

В ході зустрічі зі словами вдячності за самопожертву, справжній героїзм та мужність до присутніх звернувся секретар міської ради Кірсанов О.В.

З нагоди відзначення   26-х роковин Чорнобильської   катастрофи за рішенням виконавчого комітету голів та активістів Ніжинських міських громадських організацій «Спілка «Чорнобиль» та Фонд допомоги інвалідам ЧАЕС було відзначено грамотами, подяками та вручено матеріальне заохочення і квіти.

З метою виявлення соціальних проблем та вжиття заходів щодо їх розв’язання на зустріч були запрошені керівники комунальних підприємств, установ та організацій міста.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини