Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 лютого, 16:10:56

Виробництво та медицина Чернігівщини — сфера зацікавленості польської делегації

24.09.2016   11:04Агенцiя

Як працюють медичні установи області, які досягнення та потреби мають місцеві підприємства та куди вигідно інвестувати, дізнавалася польська делегація у рамках візиту до Чернігівщини.

23 вересня, представники Великопольського воєводства поспілкувалися з першим заступником голови облдержадміністрації Леонідом Сахневичем та керівниками структурних підрозділів ОДА.

— Чернігівщина — аграрний регіон. Однак, облдержадміністрація приділяє чимало уваги для розвитку інших галузей. Зокрема маємо неабиякі здобутки в промисловості.

Підприємства активно налагоджують співпрацю з іноземними партнерами. Наразі в область надходять інвестиції з 33 країн, та 16% усіх вкладень — саме польські кошти, — акцентував перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич.

Чернігівщині, як і державі в цілому, дуже цікавий досвід Польщі щодо розвитку економіки та налагодження торговельних зв’язків з Європою.

Член Уряду Великопольського воєводства Лешек Войтасяк відзначив поступальність та раціональність області у сфері налагодження міжнародних зв’язків.

— Чернігівщина за територією майже така ж, як Великопольське воєводство, втім, у нас в рази більше населення.

Наразі політика воєводства полягає у вирівнюванні умов життя: віддаленні регіони мають жити не гірше центру — Познані. Важливо, що на теренах воєводства працюють світові компанії. Однак, увагу варто приділяти розвитку місцевого середнього та малого бізнесу, адже інвестор у будь-який момент може піти, — радив Лешек Войтасяк.

Готові польські колеги поділитися досвідом і в сфері реформування медичної галузі. Наразі у Великопольському воєводстві впроваджується єдина інформаційна система, яка дозволить отримувати витяги про будь-якого пацієнта у всіх закладах охорони здоров’я.

Після завершення офіційної частини представники делегації ознайомилися з роботою обласної лікарні, відвідали і ряд підприємств області — ПрАТ «Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня», ПрАТ «Чернігівський автозавод», ТОВ «Український кардан», ТОВ «Чернігівський ковальський завод», ТОВ «Пласт-Бокс Україна».

Варто зауважити, що останнє підприємство є проектом фірми Plast-Box (Пласт-Бокс А.Т.), яка входить до списку провідних польських виробників виробів із пластмас, і може слугувати прикладом того, наскільки вдалим є організація виробництва іноземними інвесторами саме на теренах Чернігівщини.

Особливе зацікавлення польської делегації викликала робота взуттєвої фабрики «Берегиня». Зокрема Член Уряду Великопольського воєводства Лешек Войтасяк відзначив якість продукції підприємства.

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.