У Деснянській ОТГ радитимуться із мешканцями про перспективи громади
У Деснянській об’єднаній територіальній громаді планують радитися із мешканцями про перспективи розвитку громади.
![](/uploads/15323-m.jpg)
Як повідомила заступник голови Деснянської селищної ради Тетяна Прокопенко, громада є учасником проекту «Без мешканців не вдасться» і наприкінці літа депутати селищної ради схвалили Положення про проведення громадських консультацій. Документ викликав дискусію серед активної громадськості селища (щодо окремих аспектів положення, щодо віку учасників громадських консультацій – схвалили з 16 років у питаннях, які стосуються молоді).
За словами Т.Прокопенко, у громаді мають намір до кінця року проводити громадські консультації у формі громадських слухань щодо розробки плану соціально-економічного розвитку та бюджету громади на 2017 рік.
«Для нас важливо почути думку мешканців про перспективи розвитку селища і громади», - підкреслила вона. Заступник селищного голови додала, що Деснянська об’єднана громада має свою специфіку: у центі громади – селищі Десна – 80% населення є військовими або членами їхніх родин. Крім того, на території селища більшість об’єктів належать до власності Міністерства оборони України, а тому вкрай необхідними є законодавчі рішення про спільне використання майна.
Наступного тижня на Чернігівщину запланований візит польського експерта Пшемислова Майора, який відвідає усі громади, що є учасниками проекту «Без мешканців не вдасться» - Вертіївську, Деснянську та Кіптівську.
Довідка:
Проект «Без мешканців не вдасться. Громадські консультації як стандарт функціонування об'єднаних громад» реалізується Фондом «Школа лідерів» (Варшава) та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ і співфінансується із коштів Польсько-канадської програми підтримки демократії у рамках Програми польської співпраці для розвитку Міністерства
закордонних справ Республіки Польща і Уряду Канади.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.