Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 02:26:09

Рішення виконкому про перевезення школярів за півціни діє на всіх автобусних маршрутах громадського транспорту Чернігова

12.09.2016   11:16

У питанні перевезення дітей шкільного віку за півціни у Чернігові вже наведено порядок. Про це повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради Олександр Бєльський.

Виконавчий комітет міської ради своїм рішенням від 1 вересня 2016 року встановив вартість разового квитка на проїзд в автобусі на міських маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі та режимі маршрутного таксі, у 1,75 грн при наявності учнівського квитка.

Така вартість діятиме впродовж навчального року, тобто з 1 вересня по 31 травня включно для всіх школярів міста Чернігова.

Олександр Бєльський нагадав, що це питання попередньо обговорювалось з перевізниками на нараді в управлінні транспорту та зв’язку і всі вони надали свою згоду здійснювати такі перевезення за свій рахунок без компенсації з міського бюджету. Втім, міський бюджет продовжує компенсувати їм безкоштовні перевезення пільгових категорій громадян.

Протягом місяця з 26 липня по 25 серпня поточного року приймались зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, зокрема, від перевізників.

Безперечно, рішення виконкому дозволить зменшити фінансове навантаження на мешканців Чернігова, діти яких вимушені користуватись громадським транспортом під час навчального процесу.

«На сьогодні всі перевізники отримали копії відповідного рішення виконкому під особистий підпис, тож, якщо у подальшому траплятимуться відмови у наданні перевезення школярів за півціни, це буде підставою для розірвання з ними договорів», - підкреслив Олександр Бєльський.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини