Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 14:06:04

Досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо зловживань службовими особами КП "Чернігівводоканал" триває

09.09.2016   07:44Агенцiя

Слідчим відділом прокуратури області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем особами, які очолювали КП «Чернігівводоканал» в період з 2004-2016 роки, внаслідок яких державним інтересам заподіяно збитки на суму 33 млн грн (ч. 2 ст. 364 КК України), повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що згідно з угодами про субкредитування між Міністерством фінансів України, Міністерством з питань житлово-комунального господарства України та КП «Чернігівводоканал» у 2007 та 2009 роках комунальне підприємство прокредитоване на суму понад 20 млн доларів США.

Водночас, службові особи, достовірно знаючи про наявність на підприємстві достатніх коштів, отриманих від оплати за водопостачання та водовідведення, які мали б спрямовуватися на оплату кредитних зобов’язань, штучно створили заборгованість по цих угодах, припинивши їх оплату з серпня по листопад 2015 року.

Борг віднесли до категорії такого, що виник внаслідок різниці в тарифах. За зверненням працівників підприємства до Мінфіну про його погашення отримали відповідну субвенцію з Державного бюджету України.

Таким чином, погашення кредитних зобов’язань по договорах субкредитування перед Міжнародним банком реконструкції та розвитку в сумі понад 33 млн грн повністю відбулося за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету України, у той час як отримані від споживачів кошти підприємство використало на власні потреби.

Наразі триває виконання комплексу слідчих дій, пов’язаних з фіксацією  злочинної діяльності, пошуком та збором доказів, які є істотними у кримінальному провадженні. Здійснюються інші процесуальні дії, спрямовані на викриття та притягнення до кримінальної відповідальності усіх осіб, причетних до вчинення службового злочину.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини