Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 11:52:55

Ігор Рибаков: “Я конкретними справами продовжу доводити свої зобов’язання перед вами”

23.04.2012   17:47Агенцiя

Доброчесність – це сукупність внутрішніх якостей особистості, що втілюють людський ідеал добра. Це добро, яке увійшло в звичку.

Таке тлумачення доброчесності дає філософська енциклопедія. І саме такі риси притаманні народному депутату України, лідеру фракції “Реформи заради майбутнього” Ігорю Рибакову. Своїми добрими справами, здатністю нести відповідальність перед людьми за взяті на себе зобов’язання і завжди дотримуватися даного слова – Ігор Рибаков суттєво відрізняється від багатьох інших політиків.

Саме тому мешканці північних районів Чернігівщини вважають, що їм пощастило, оскільки саме їх районами (Новгород-Сіверським, Семенівським, Сосницьким, Коропським та Корюківським) опікується Ігор Рибаков. І саме тому на приїзд народного депутат чекали з нетерпінням і надією.

Під час візиту до Сосницького району Ігор Рибаков спочатку відвідав Свято-Покровську церкву, де під час служби отримав благословення на добрі справи Благочинного Сосницького району, настоятеля церкви отця Іоанна.
“У священному писанні сказано: обирайте людей сильних і богобоязненних, людей мужніх, справедливих, благородних і мудрих. Якщо людина дотримується заповідей божих – ми ніколи не зійдемо зі шляху праведного. Всім цим канонам Ігор Рибаков відповідає. Всі його справи направлені на любов до людей, любов до Господа. Люди з такою душею здатні на гідні і добрі вчинки. Йому можна вірити і довіряти”, – сказав отець Іоанн.

Після храму Ігор Рибаков і керівник апарату облдержадміністрації Микола Стрілець відвідали Авдіівську школу та Сосницьку гімназію. Поспілкувалися з колективом і обговорили нагальні проблеми, які потребують термінового вирішення і допомоги народного депутата.

Основні питання стосуються проведення реконструкції приміщень. Ігор Рибаков запевнив, що все сказане прийняв до уваги і вже з сьогоднішнього дня працюватиме над вирішенням проблем Сосницьких шкіл. “Коли школи та садки облаштовуються – це дає надію на розвиток нашої держави. Сьогоднішнє молоде покоління, ваші учні будуватимуть завтрашній день. І ми повинні створити їм всі умови для навчання і розвитку”, – наголосив Ігор Рибаков.

В свою чергу, Микола Стрілець запевнив, що співпраця з Ігорем Рибаковим є прикладом консолідації виконавчої та законодавчої влади. “Саме завдяки Ігорю Рибакову ми почали вирішувати нагальні проблеми регіону. Якщо у владі будуть люди, у яких є совість і які в основу своєї праці кладуть інтереси людей і покращення їх життя – ми будемо жити достойно і стабільно з впевненістю в завтрашньому дні”, – констатував Микола Стрілець.

Під час візиту Ігор Рибаков відвідав і Сосницьку районну лікарню. Медичне забезпечення у районах відрізняється від забезпечення у великих містах. “Ми будемо це виправляти, – сказав Ігор Рибаков. – У фракції “Реформи заради майбутнього”, яку я очолюю у парламенті, є законодавчі ініціативи, спрямовані саме на покращення медичного забезпечення у регіонах. Ми активно працюємо над цим питанням і вже є позитивні результати”.

Медики Сосницької лікарні довіряють Ігорю Рибакову і впевнені, що саме завдяки йому зможуть вирішити свої проблеми і, тим самим, покращити медичне обслуговування мешканців селища і району.

Ігор Рибаков, перебуваючи у Сосниці, провів прийом громадян. Люди приходили до народного депутата як зі своїми особистими проблемами, так і з проханнями від імені громади. Просили допомогти у будівництві доріг, електрифікації вулиць, вирішити комунальні питання.

Прохання також стосувалися лікування, працевлаштування та інше. Ігор Рибаков відреагував на кожне звернення. Одразу дав доручення звернутися до відповідних міністерств чи до органів виконавчої влади і сказав, що виконання кожного звернення проконтролює особисто.

Як і у інших районах, де побував Ігор Рибаков, у Сосниці люди приходили зі словами вдячності за допомогу, підтримку і добрі справи. Кажуть, що раніше про них так ніхто не піклувався. Зазвичай розводили руками, посилалися на складну економічну ситуацію і лаяли своїх опонентів. Ігор Рибаков жодного разу навіть не натякнув, що йому хтось заважає виконувати свої депутатські обов’язки. І даного слова дотримувався завжди. “Хто хоче – шукає можливості, не хоче – причину. Я шукаю можливості і знаходжу їх”, – запевнив Ігор Рибаков.

Зустріч з активом Сосницького району проходила у садибі-музеї Олександра Довженка. Голова райдержадміністрації Василь Колос на початку зустрічі сказав: “Це не перший візит Ігоря Рибакова на Сосниччину. Його завжди зустрічають з радістю і піднесенням. В нашому районі його знають саме завдяки його справам і питанням, які він вирішує”.

Голова облдержадміністрації Володимир Хоменко підтвердив, що Ігор Рибаков робить дуже важливу справу, працює на об’єднання суспільства. Він відчуває ритм життя і ніколи не відсторонюється від людей і їх проблем. “Завдяки голові фракції “Реформи заради майбутнього” народному депутату Ігорю Рибакову в цьому році область нарешті зможе отримати 100 мільйонів гривень. Ці кошти будуть спрямовані на вирішення питань в медицині, освіті, соціальному захисті населення. Завдяки цим коштам ми зможемо значно поліпшити інфраструктуру районів та вирішити ряд наболілих питань, – наголосив Володимир Хоменко. – Не залишиться поза увагою і Сосницький район. Сюди передбачено пере направити 15 мільйонів”.

Зустріч з активом селища проходила так само невимушено, як зустріч у родинному дружньому колі. Вона нагадувала спілкування добрих друзів, а ніяк не офіційну зустріч. Ніяких докладів і полум’яних промов. Просто і конкретно говорили про дуже серйозні питання, які необхідно вирішувати у різних галузях.

Присутні висловили своє задоволення тим, що знову повернулася мажоритарна система виборів. “Ми будемо мати свого представника у парламенті, конкретну людину, до якої зможемо звернутися у своїх питаннях. Тим більше людину, яка здатна взяти на себе відповідальність за справи, за людей”, – говорили учасники зібрання.

У свою чергу Ігор Рибаков закликав всіх об’єднатися і однією командою, як єдиною родиною, працювати на розвиток району. “Оскільки тільки в єдності сила і тільки разом ми зможемо подолати труднощі. Кожен на своєму місці. Я конкретними справами продовжу доводити свої обов’язки і зобов’язання перед вами”, – підсумував зустріч з активом Сосниці народний депутат України, лідер фракції “Реформи заради майбутнього” Ігор Рибаков.

Валентина Михайлова

Останні новини Чернігівщини

Чаус: 5 років - для військової частини небагато. Однак, 119-ї окрема бригада Сил ТрО ЗСУ пройшла за цей час все 11:03

29 березня відбулися урочистості з нагоди 5-річчя створення 119-ї окремої бригади Сил ТрО ЗСУ.

Ротарі Клуб “Київ-Столиця” передав в пологовий будинок Чернігова дитячий інкубатор 10:57

Громадська організація «Ротарі Клуб “Київ-Столиця”» від імені громадської спілки «Дистрикт Ротарі Інтернешнл 2232» (Ротарі в Україні) передала сьогодні для пологового будинку Чернігова дитячий інкубатор.

У Чернігові через повідомлення про замінування не можуть розпочати роботу сесії міськради 10:53

У Чернігові депутати міської ради не можуть розпочати чергову сесію й чекають, поки поліція перевірить приміщення на наявність вибухівки.

НФОРМАЦІЯ про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 березня по 8:00 30 березня 2023 року 09:43

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 надзвичайну ситуацію природного характеру, 5 пожеж та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення.

 30 березня - цей день в Україні та в світі

30 березня - цей день в Україні та в світі 09:41

ДЕНЬ 400 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 400 RUSSIAN AGRESSION