Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 травня, 00:54:36

З 1 вересня по 31 травня проїзд для школярів Чернігова становитиме 1,75 грн.

01.09.2016   18:50

З 1 вересня по 31 травня включно для всіх школярів міста Чернігова вартість разового квитка на проїзд в автобусі на міських маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі та режимі маршрутного таксі при наявності учнівського квитка становитиме 1,75 грн.

Таке рішення схвалив сьогодні виконавчий комітет міської ради, повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Дане рішення було прийнято з метою зниження фінансового навантаження на мешканців Чернігова, діти шкільного віку яких вимушені користуватись громадським транспортом. З огляду на це для них встановлена вартість квитка на проїзд у півціни.

Протягом місяця з 26 липня по 25 серпня поточного року приймались зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, зокрема, від перевізників.

Рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення.

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини