Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 09:07:22

Затверджено пропозиції з розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища

01.09.2016   07:24Агенцiя

31 серпня відбулося засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області, яке провів заступник голови обласної ради Арсен Дідур.

У роботі засідання також взяли участь перший заступник голови обласної ради Леонід Сахневич, депутати обласної ради – Сергій Журман, Юрій Болоховець, Дмитро Блауш та Іван Якуб, представники Департаменту екології і природних ресурсів та управління капітального будівництва облдержадміністрації.

Члени робочої групи розглянули пропозиції Департаменту екології та природних ресурсів щодо розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та заслухали інформацію Департаменту екології та природних ресурсів і управління капітального будівництва облдержадміністрації щодо виконання рішень обласної ради: «Про затвердження переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік» від 27 січня 2016 року та «Про затвердження додаткового переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік від 20 липня 2016 року.

За даними Департаменту фінансів облдержадміністрації, перевищення доходів екологічного податку складає 2 млн. грн. Зазначені кошти було вирішено спрямувати на наступні заходи завершення робіт по проекту «Будівництво системи водовідводу поверхневих вод із частковим водопониженням ґрунтових вод по пров. Кільцьовий в смт. Ріпки Чернігівської області» - 958,61 тис. грн; на покращення санітарно-екологічного стану водойми № 1 в заплаві річки Остер в Козелецькому районі Чернігівської області» - 505 тис. грн та розробку проектів землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду, обмежень у використанні земель та їх режимоутворюючих об'єктів - 995,00 тис. грн.

Після обговорення питань порядку денного члени робочої групи вирішили підтримати пропозиції обласної державної адміністрації щодо розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та рекомендувати внести відповідний проект рішення на розгляд чергового пленарного засідання обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Врятовано чоловіка який тонув

Врятовано чоловіка який тонув 09:02

22 червня о 18:10 у Прилуках на р. Удай працівниками Прилуцької водолазно-рятувальної станції врятовано з води 32-річного чоловіка, який ледь не потонув.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 червня травня по 8:00 24 червня 2021 року.

24 червня - Міжнародний день феї

24 червня - Міжнародний день феї 07:12

Феї (fairy, fae, feerie) «прийшли» в наше життя з німецького і кельтського фольклору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини