Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 жовтня, 17:37:48

"Справедливість" оновила барбекю-парк у Чернігові

25.08.2016   07:08

Активісти Громадсько-політичного руху «Справедливість» у Чернігові толокою у неділю оновили барбекю-парк у Чернігові, що на шляху з центрального парку до пляжу «Золотий берег».

«Чернігівці уміють гарно працювати. Але ми хочемо, щоб вони також мали можливість добре відпочити. Саме для цього ми створили наш бербекю-парк», - сказала керівник Руху «Справедливість» у Чернігівські області Оксана Голубова.

Активісти організації переробили мангали, пофарбували їх, як і дерев’яне дитяче містечко. Допомагала і малеча.

Завезли пісок у пісочниці, прибрали територію. Правда, не пофарбували 2 мангали і столи – чернігівці у вихідні з раннього ранку займають їх і готуються до гуртового відпочинку. А в цю неділю зранку проводили і… хрестини.

Але у Русі «Справедливість» вирішили все-таки завершити роботу у будній день.

Останні новини Чернігівщини

“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35

День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини