Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 травня, 21:15:46

Депутати вже визначили адреси, де завдяки коштам їх депутатському фонду з'явиться новий асфальт

20.08.2016   11:35

Усі депутати Чернігівської міської ради вже прийняли рішення щодо того, на яких саме вулицях і провулках вони хочуть покращити асфальтне покриття, направивши туди половину коштів свого «депутатського фонду».

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради про це сказав начальник управління житлово-комунального господарства Ярослав Куц. За його словами, всі депутати вирішили направити кошти не на капітальні, а на поточні видатки.

Це означає, що кошти будуть витрачатися на поточний ремонт існуючих доріг та проїздів, а не на прокладання нового асфальтового покриття чи його капітальний ремонт.

Такі рішення депутатів міської ради можуть бути пов’язані в тому числі з тою обставиною, що при капітальних ремонтах та будівництві значна частина коштів має витрачатися на виготовлення проектної документації, експертизу тощо. Тоді на самі дорожні роботи залишається вже значно менша сума, якої може не вистачити. Також протягом останнього часу ряд депутатів висловлювали застереження, що для підготовки та проведення капітальних робіт до сезону дощів вже може не вистачити часу.

У будь-якому разі, пропозиції депутатів подані до управління ЖКГ та зараз опрацьовуються.

Як уточнила прес-службі міської ради заступник начальника управління ЖКГ Наталія Плиско, тепер фахівці цього підрозділу з кожним депутатом або його представником будуть виїжджати на вказані в депутатських заявах об’єкти, дивитися обсяги необхідних робіт і складати дефектні акти. Також визначатимуть, чи відповідають обсяги робіт фінансуванню.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 63 нових випадки COVID-19

Виявлено 63 нових випадки COVID-19 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 18 травня в області зафіксовано 63 нових випадки COVID-19.

Завершується додатковий період реєстрації для участі в ЗНО

Завершується додатковий період реєстрації для участі в ЗНО 15:41

18 травня – останній день відправлення реєстраційних документів для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Прикордонники викрили схему з ввезення та розповсюдження контрафактного пального. В двох областях пройшли обшуки

Прикордонники викрили схему з ввезення та розповсюдження контрафактного пального. В двох областях пройшли обшуки 15:14

Співробітники Держприкордонслужби України під процесуальним керівництвом Київської міської прокурори спільно з ДФС та СБУ викрили схему, пов’язану з незаконним виробництвом та реалізацією контрафактного пального.

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно 15:02

Станом на 18 травня Чернігівська область, як і більшість областей України, знаходиться у жовтій зоні за рівнем епідемічної небезпеки по розповсюдженню коронавірусної інфекції.

Меморіальний захід

Меморіальний захід "Пам’ятаємо! Боремося! Крим — це Україна!" 13:46

Меморіальний захід з нагоди Дня боротьби за права кримськотатарського народу та Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу відбувся в обласному центрі за участю голови облдержадміністрації Анни Коваленко, керівництва обласної та міської рад, представників духовенства, ГО «Кримська громада», інших громадських об’єднань, військовослужбовців Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, вихідців з Криму, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.