Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 06:04:16

Депутати вже визначили адреси, де завдяки коштам їх депутатському фонду з'явиться новий асфальт

20.08.2016   11:35

Усі депутати Чернігівської міської ради вже прийняли рішення щодо того, на яких саме вулицях і провулках вони хочуть покращити асфальтне покриття, направивши туди половину коштів свого «депутатського фонду».

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради про це сказав начальник управління житлово-комунального господарства Ярослав Куц. За його словами, всі депутати вирішили направити кошти не на капітальні, а на поточні видатки.

Це означає, що кошти будуть витрачатися на поточний ремонт існуючих доріг та проїздів, а не на прокладання нового асфальтового покриття чи його капітальний ремонт.

Такі рішення депутатів міської ради можуть бути пов’язані в тому числі з тою обставиною, що при капітальних ремонтах та будівництві значна частина коштів має витрачатися на виготовлення проектної документації, експертизу тощо. Тоді на самі дорожні роботи залишається вже значно менша сума, якої може не вистачити. Також протягом останнього часу ряд депутатів висловлювали застереження, що для підготовки та проведення капітальних робіт до сезону дощів вже може не вистачити часу.

У будь-якому разі, пропозиції депутатів подані до управління ЖКГ та зараз опрацьовуються.

Як уточнила прес-службі міської ради заступник начальника управління ЖКГ Наталія Плиско, тепер фахівці цього підрозділу з кожним депутатом або його представником будуть виїжджати на вказані в депутатських заявах об’єкти, дивитися обсяги необхідних робіт і складати дефектні акти. Також визначатимуть, чи відповідають обсяги робіт фінансуванню.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини