Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 березня, 06:18:24

Чернігівська міськрада запроваджує централізовані закупівлі, які мають забезпечити економію бюджетних коштів

20.08.2016   09:59

Невдовзі Чернігівська міська рада більшу частину товарів і послуг для всіх своїх структурних підрозділів і бюджетних закладів почне закупати централізовано.

Йдеться про централізацію закупівель палива, паперу, інших канцтоварів, запчастин і шин, комп’ютерної техніки, послуг з ремонту та технічного обслуговування як транспорту, так і комп’ютерної техніки тощо.

За розрахунками управління економічного розвитку міста, завдяки об’єднанню лотів будуть досягнуті значне зменшення ціни та економія бюджетних коштів.

Також проведення централізованих закупівель фахівцями, які займаються цим постійно, дозволить зменшити кількість скасованих тендерів. Адже не секрет, що законодавство у сфері закупівель за тендерними процедурами досить складне і специфічне. І часто-густо розпорядники бюджетних коштів при підготовці документів і проведенні цих процедур допускають якісь помилки, в результаті чого закупівля не відбувається. Доручення організації цього процесу спеціалістам має вирішити ці проблеми.

Згідно з прийнятим 18 серпня рішенням виконкому Чернігівської міської ради «Про централізовані закупівлі за рахунок коштів міського бюджету м. Чернігова», тендерний комітет централізованої закупівельної організації створюється у складі Управління економічного розвитку міста з його працівників. Підрозділ складатиметься з 5 фахівців включно з керівником.

Заплановано, що цей підрозділ почне працювати протягом місяця.

Аналогічні централізовані закупівельні організації вже ефективно працюють у кількох містах України – зокрема, в Черкасах.

Аби дана новація разом з користю не принесла поганих наслідків, у Чернігові централізована закупівельна організація не здійснюватиме закупівель тих товарів і послуг, вимоги до яких є надто специфічними. Зокрема, медичного обладнання, ліків, спеціалізованої техніки, продуктів харчування. Вичерпний перелік таких закупівель (29 позицій) є в додатку до рішення міськвиконкому.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини