Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 травня, 20:07:48

Чернігівська міськрада запроваджує централізовані закупівлі, які мають забезпечити економію бюджетних коштів

20.08.2016   09:59

Невдовзі Чернігівська міська рада більшу частину товарів і послуг для всіх своїх структурних підрозділів і бюджетних закладів почне закупати централізовано.

Йдеться про централізацію закупівель палива, паперу, інших канцтоварів, запчастин і шин, комп’ютерної техніки, послуг з ремонту та технічного обслуговування як транспорту, так і комп’ютерної техніки тощо.

За розрахунками управління економічного розвитку міста, завдяки об’єднанню лотів будуть досягнуті значне зменшення ціни та економія бюджетних коштів.

Також проведення централізованих закупівель фахівцями, які займаються цим постійно, дозволить зменшити кількість скасованих тендерів. Адже не секрет, що законодавство у сфері закупівель за тендерними процедурами досить складне і специфічне. І часто-густо розпорядники бюджетних коштів при підготовці документів і проведенні цих процедур допускають якісь помилки, в результаті чого закупівля не відбувається. Доручення організації цього процесу спеціалістам має вирішити ці проблеми.

Згідно з прийнятим 18 серпня рішенням виконкому Чернігівської міської ради «Про централізовані закупівлі за рахунок коштів міського бюджету м. Чернігова», тендерний комітет централізованої закупівельної організації створюється у складі Управління економічного розвитку міста з його працівників. Підрозділ складатиметься з 5 фахівців включно з керівником.

Заплановано, що цей підрозділ почне працювати протягом місяця.

Аналогічні централізовані закупівельні організації вже ефективно працюють у кількох містах України – зокрема, в Черкасах.

Аби дана новація разом з користю не принесла поганих наслідків, у Чернігові централізована закупівельна організація не здійснюватиме закупівель тих товарів і послуг, вимоги до яких є надто специфічними. Зокрема, медичного обладнання, ліків, спеціалізованої техніки, продуктів харчування. Вичерпний перелік таких закупівель (29 позицій) є в додатку до рішення міськвиконкому.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 63 нових випадки COVID-19

Виявлено 63 нових випадки COVID-19 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 18 травня в області зафіксовано 63 нових випадки COVID-19.

Завершується додатковий період реєстрації для участі в ЗНО

Завершується додатковий період реєстрації для участі в ЗНО 15:41

18 травня – останній день відправлення реєстраційних документів для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Прикордонники викрили схему з ввезення та розповсюдження контрафактного пального. В двох областях пройшли обшуки

Прикордонники викрили схему з ввезення та розповсюдження контрафактного пального. В двох областях пройшли обшуки 15:14

Співробітники Держприкордонслужби України під процесуальним керівництвом Київської міської прокурори спільно з ДФС та СБУ викрили схему, пов’язану з незаконним виробництвом та реалізацією контрафактного пального.

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно 15:02

Станом на 18 травня Чернігівська область, як і більшість областей України, знаходиться у жовтій зоні за рівнем епідемічної небезпеки по розповсюдженню коронавірусної інфекції.

Меморіальний захід

Меморіальний захід "Пам’ятаємо! Боремося! Крим — це Україна!" 13:46

Меморіальний захід з нагоди Дня боротьби за права кримськотатарського народу та Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу відбувся в обласному центрі за участю голови облдержадміністрації Анни Коваленко, керівництва обласної та міської рад, представників духовенства, ГО «Кримська громада», інших громадських об’єднань, військовослужбовців Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, вихідців з Криму, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.