Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 05:17:41

ЦВК зареєструвала народного депутата України Микитася М.В.

18.08.2016   11:18Агенцiя

17 серпня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

Розглянувши відповідні документи, Комісія зареєструвала народного депутата України Микитася М.В., обраного на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2016 року в ОВО № 206.

Окрім того, Комісія відмовила у задоволенні запиту на інформацію громадської організації "Чернігівська правозахисна спілка" щодо надання інформації про кількість виборців у розрізі кожного населеного пункту та територій, на які поширюються повноваження органів місцевого самоврядування Чернігівської області, оскільки ЦВК не володіє і не зобов'язана відповідно до її компетенції володіти інформацією, щодо якої зроблено запит.

До Комісії надійшло звернення Національного агентства з питань запобігання корупції щодо надання інформації про місце реєстрації, проживання та контактні номери телефонів окремих кандидатів у народні депутати України в ОВО № 206 на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2016 року.

Розглянувши вказане звернення,  Комісія надала Національному агентству з питань запобігання корупції біографічні відомості про зазначених кандидатів у народні депутати України.

Комісія своєю постановою затвердила нову редакцію Технічного завдання на створення автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців".

На завершення засідання внесено зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого постановою ЦВК від 6 вересня 2015 року № 230 "Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення та міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів".

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини