Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 07:40:53

За працевлаштування учасника АТО - компенсація

18.08.2016   08:13Агенцiя

Відтепер учасникам АТО буде значно легше знайти роботу. Адже до переліку державних пільг та гарантій сьогоднішнім захисникам Вітчизни додалася ще одна.

7 липня 2016 року Президент України підписав Закон «Про внесення зміни до статті 14 Закону України «Про зайнятість населення» щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення».

Заступник директора обласного центру зайнятості Сергій Роговець так прокоментував нововведення: «За умови працевлаштування за направленням служби зайнятості на нове робоче місце строком не менше ніж на два роки бійця АТО, роботодавцю протягом року гарантована щомісячна компенсація витрат у розмірі єдиного соціального внеску. На таку фінансову підтримку можуть розраховувати також суб’єкти малого підприємництва у випадку працевлаштування безробітних учасників бойових дій на нові робочі місця у визначених пріоритетних галузях економіки».

Також С.Роговець наголосив, що до демобілізованих військовослужбовців у  службі зайнятості посилена увага та індивідуальний підхід, спрямований на їх трудову та психологічну реабілітацію. Завдяки новим законодавчим змінам з’являться додаткові важелі для пришвидшення пошуку роботи для цієї категорії громадян.

Загалом протягом січня-липня поточного року на обліку в центрах зайнятості перебувало 998 учасників АТО. З них 181 особу працевлаштовано, зокрема 14 осіб отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для започаткування власної справи. Крім того, 43 особи цієї категорії направлено на професійне навчання, 111 осіб залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Останні новини Чернігівщини

Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54

Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33

Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини