Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 березня, 01:26:35

Призначено начальника Управління юстиції в області

17.08.2016   09:37Агенцiя

Новопризначеного начальника Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області Олега Трейтяка сьогодні, 16 серпня, представив колективу та представникам ЗМІ голова облдержадміністрації Валерій Куліч за участі голови обласної ради Ігоря Вдовенка.

Управління юстиції стало першим на Чернігівщині територіальним органом центрального органу виконавчої влади, керівника якого обрано, зокрема, за результатами відкритого конкурсу. Це – нова процедура, визначена Законом України «Про державну службу», який набув чинності 1-го травня поточного року.

Звертаючись до загалу, Валерій Куліч висловив сподівання на те, що управління юстиції в області продовжить активну модернізацію своєї структури та впровадження запланованих змін, тим самим підвищуючи ефективність свої роботи і якість надаваних послуг. Він зауважив, що сприятиме цьому, зокрема, як найбільш повна обізнаність керівника із завданнями, що стоять перед управлінням, так і зі станом справ у сфері юстиції на Чернігівщині, адже до призначення Олег Трейтяк працював у цьому ж колективі. Окремо голова ОДА подякував за якісну роботу В’ячеславу Хардікову – заступнику начальника, який тривалий час виконував обов’язки начальника управління.
 
У свою чергу, новопризначений керівник запевнив, що управління юстиції спільно з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування спрямовуватиме свої зусилля на реалізацію державної правової політики, дотримання принципів законності та справедливості забезпечення конституційних прав і свобод громадян.

На думку очільника представницького органу Чернігівщини Ігоря Вдовенка, високі професійні якості, значний досвід роботи в юридичній системі, підтримка колег і однодумців дозволять новому керівнику Головного територіального управління юстиції міцно стояти на варті захисту прав та законних інтересів жителів області.

Останні новини Чернігівщини

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09

У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07

З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.

Чернігівську районну державну адміністрацію очолив Андрій Попик 14:04

Головою Чернігівської районної державної адміністрації призначено Андрія Попика. Відповідне розпорядження 34/2023-рп підписав 24 березня, Президент України Володимир Зеленський.

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року 14:02

За даними ДПСУ, всього за попередній тиждень з території Брянської області ворогом здійснено 19 обстрілів околиць 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 130 вибухів.