Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 09:49:41

Призначено начальника Управління юстиції в області

17.08.2016   09:37Агенцiя

Новопризначеного начальника Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області Олега Трейтяка сьогодні, 16 серпня, представив колективу та представникам ЗМІ голова облдержадміністрації Валерій Куліч за участі голови обласної ради Ігоря Вдовенка.

Управління юстиції стало першим на Чернігівщині територіальним органом центрального органу виконавчої влади, керівника якого обрано, зокрема, за результатами відкритого конкурсу. Це – нова процедура, визначена Законом України «Про державну службу», який набув чинності 1-го травня поточного року.

Звертаючись до загалу, Валерій Куліч висловив сподівання на те, що управління юстиції в області продовжить активну модернізацію своєї структури та впровадження запланованих змін, тим самим підвищуючи ефективність свої роботи і якість надаваних послуг. Він зауважив, що сприятиме цьому, зокрема, як найбільш повна обізнаність керівника із завданнями, що стоять перед управлінням, так і зі станом справ у сфері юстиції на Чернігівщині, адже до призначення Олег Трейтяк працював у цьому ж колективі. Окремо голова ОДА подякував за якісну роботу В’ячеславу Хардікову – заступнику начальника, який тривалий час виконував обов’язки начальника управління.
 
У свою чергу, новопризначений керівник запевнив, що управління юстиції спільно з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування спрямовуватиме свої зусилля на реалізацію державної правової політики, дотримання принципів законності та справедливості забезпечення конституційних прав і свобод громадян.

На думку очільника представницького органу Чернігівщини Ігоря Вдовенка, високі професійні якості, значний досвід роботи в юридичній системі, підтримка колег і однодумців дозволять новому керівнику Головного територіального управління юстиції міцно стояти на варті захисту прав та законних інтересів жителів області.

Останні новини Чернігівщини

З тарифом «Твій газ Рівномірний платіж» у листопаді-грудні споживачі зменшили витрати на 3,7 млн грн

З тарифом «Твій газ Рівномірний платіж» у листопаді-грудні споживачі зменшили витрати на 3,7 млн грн 09:48

Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» обрало понад 3600 клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ».

До органів прокуратури Чернігівської області у 2021 році звернулося майже 5000 громадян

До органів прокуратури Чернігівської області у 2021 році звернулося майже 5000 громадян 09:42

У 2021 року до органів прокуратури Чернігівщини надійшло 4856 звернень, що на 19 % більше ніж у 2020 році (4075), у тому числі 61 – від народних депутатів України.

Прокуратура подаватиме апеляцію на рішення суду про звільнення з під варти депутата, підозрюваного у скоєнні ДТП зі смертельним наслідком

Прокуратура подаватиме апеляцію на рішення суду про звільнення з під варти депутата, підозрюваного у скоєнні ДТП зі смертельним наслідком 09:39

Прокурори оскаржуватимуть в апеляційному порядку рішення Новозаводського районного суду м. Чернігова від 25 січня, яким депутата Бахмацької міської ради, підозрюваного у порушенні правил дорожнього руху, скоєними в стані алкогольного сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України), звільнено з під варти під цілодобовий домашній арешт.

ТОП-10 місць для відвідування на Чернігівщині

ТОП-10 місць для відвідування на Чернігівщині 09:34

Чернігівщина – край із багатою історією. Тут збереглися стоянки первісних людей та собори князівських часів, палаци аристократів та монастирські підземелля.

Майже 16 тис. вакансій подали роботодавці Чернігівщини до служби зайнятості торік

Майже 16 тис. вакансій подали роботодавці Чернігівщини до служби зайнятості торік 09:30

За видами економічної діяльності найбільше вакансій пропонувались у сільському господарстві (21,1%), на підприємствах переробної промисловості (15,6%), у сфері торгівлі (12,6%).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини