Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 13:31:46

Представники поліції та облдержадміністрації визначили спільні заходи щодо забезпечення безпеки дорожнього руху

13.08.2016   09:58Агенцiя

У приміщенні Головного Управління Національної поліції в Чернігівській області відбулась прес-конференція з нагоди початку Всеукраїнського місячника безпеки дорожнього руху.

Перед журналістами виступили керівник відділу Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області Андрій Вовк, начальник Управління патрульної служби поліції у місті Чернігові Олександр Леонов, начальник Управління промисловості, транспорту і зв’язку Чернігівської облдержадміністрації Сергій Меженний та начальник Управління Укртрансінспекції в області Василь Петришин.

Посадові особи через представників засобів масової інформації відзвітували перед громадою про стан аварійності на автодорогах області та визначили спільні заходи, спрямовані на зменшення дорожньо-транспортного травматизму.

Так, працівниками підрозділів превентивної діяльності в цей період буде посилено щільність нарядів на автодорогах Державного значення в передвихідні та вихідні дні, коли значна кількість автовласників вирушають з великих міст на відпочинок у провінцію, а потім повертаються назад.

Стосовно ж самого міста Чернігова, то тут поліцейські наряди будуть здійснювати посилений контроль на аварійно–небезпечних ділянках доріг, особливу увагу приділяючи грубим порушникам правил дорожнього руху.

Представники облдержадміністрації наголосили на контролі за якістю надання послуг та технічному стані транспортних засобів, що перевозять пасажирів.

Сергій Меженний визначив два найбільш проблемні питання в цьому аспекті.

По-перше - це мораторій на перевірки посадовими особами, які відповідають за безпеку дорожнього руху, підприємств, що надають послуги з перевезення пасажирів.

По-друге - присутність в регіоні так званих «нелегальних» пасажироперевізників, що унеможливлює їх контроль, та притягнення до відповідальності в разі виявлення порушень.

Підводячи підсумки наради було прийнято рішення про створення робочої групи при облдержадміністрації, в яку увійдуть не тільки правоохоронці та посадові особи органів влади, а й представники громадськості та мас-медіа. Завдання групи буде полягати у виявленні та документуванні перевізників, що працюють не в правовому полі та дослідженню реального технічного стану транспортних засобів, що перевозять людей на законних підставах.

За результатами зустрічі також було визначено основні напрямки співпраці між поліцією та відповідними підрозділами облдержадміністрації з питань безпеки дорожнього руху.

Останні новини Чернігівщини

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.

Дует

Дует "Інша тиша" презентував свій новий альбом 14:00

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського відбулась презентація другого альбому «Потяг» дуету «Інша Тиша».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 21 січня по 8:00 22 січня 2022 року

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті 13:43

Оновленння будівлі одного з найбільших сільських освітніх закладів громади – Журавського, триває вже кілька років поспіль.

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4 11:43

20 січня відбулося засідання чергової 19 сесії Ніжинської міської ради.