Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 18:34:06

На виборах комунальні підприємства Чернігова будуть задіяні виключно в межах законодавства і своєї компетенції

12.07.2016   08:18Агенцiя

17 липня відбудеться голосування у виборах народного депутата України у виборчому окрузі № 206.

У зв'язку з цим Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на нараді з керівниками структурних підрозділів і комунальних підприємств міської ради сьогодні, 11 липня, доручив підлеглим для забезпечення їх проведення:

1.  Комунальному підприємству "Зеленбуд" міської ради у строки, визначені виборчим законодавством, провести демонтаж тимчасових стендів для розміщення передвиборної агітації і забезпечити контроль за зняттям матеріалів передвиборної агітації із носіїв зовнішньої реклами.

2.  Підприємству "Облсвітло" в ніч з неділі (17 липня) на понеділок (18 липня) не вимикати зовнішнє освітлення на вулицях міста.

3.  Керівникам підприємств, які надають житлово-комунальні послуги, також “Облсвітло”, “Укртелеком”, управлінню охорони здоров’я організувати роботу аварійних груп для швидкого реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

4.  Керівникам підприємств, установ та організацій, де розміщенні виборчі дільниці, визначити відповідальних осіб за створення належних умов роботи дільничних виборчих комісій та організувати їх чергування в день голосування 17 липня поточного року.

5.  Новозаводській районній раді інформувати організаційний відділ міської ради про відкриття та закриття виборчих дільниць.

Останні новини Чернігівщини

12-а сесія Чернігівської міської ради VIII скликання розпочала свою роботу 14:10

Сьогодні, 28 жовтня, розпочала свою роботу дванадцята сесія Чернігівської міської ради восьмого скликання. На пленарному засіданні присутні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та 39 депутатів.

Де в Чернігівській області безоплатно лікують інсульти: список лікарень

Де в Чернігівській області безоплатно лікують інсульти: список лікарень 14:07

Лікування інсульту в Україні є повністю безоплатне, адже входить у Програму медичних гарантій та є пріоритетною послугою серед інших програм ПМГ. То як і де отримати гарантовану НСЗУ послугу?

Порушник з Куликівщини за допомогою остей наловив риби майже на понад 30 тис. грн. збитків

Порушник з Куликівщини за допомогою остей наловив риби майже на понад 30 тис. грн. збитків 13:59

28 жовтня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Чернігівського району виявлено грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:50

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території  області за добу

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 11:39

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж та 2 випадки виявлення і знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини