Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 22:31:38

Чернігівський міський голова звернувся до правоохоронних органів з проханням не посилювати додатково охорону приміщення міськради

30.06.2016   09:56

30 червня, о 10.00 має розпочатися пленарне засідання дев'ятої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання. Ще до її початку біля приміщення міської ради розпочалося кілька політичних акцій.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко у зв'язку з цим звернувся до правоохоронних органів з проханням не посилювати додатково охорону приміщення міської ради.

Про це він повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук":

"Звернувся до правоохоронних органів з проханням не посилювати додатково охорону приміщення міської ради. Не потрібно створювати зайвої напруги.

Влада не має закриватися від людей. Переконаний, що рівень політичної культури суспільства визначається, в тому числі, культурою поведінки під час масових заходів.

Закликаю всіх організаторів сьогоднішніх мітингів під міською радою проявити високу політичну культуру та відповідальність за свої дії!"
 

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.