Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 05:20:19

Чернігівський міський голова звернувся до правоохоронних органів з проханням не посилювати додатково охорону приміщення міськради

30.06.2016   09:56

30 червня, о 10.00 має розпочатися пленарне засідання дев'ятої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання. Ще до її початку біля приміщення міської ради розпочалося кілька політичних акцій.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко у зв'язку з цим звернувся до правоохоронних органів з проханням не посилювати додатково охорону приміщення міської ради.

Про це він повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук":

"Звернувся до правоохоронних органів з проханням не посилювати додатково охорону приміщення міської ради. Не потрібно створювати зайвої напруги.

Влада не має закриватися від людей. Переконаний, що рівень політичної культури суспільства визначається, в тому числі, культурою поведінки під час масових заходів.

Закликаю всіх організаторів сьогоднішніх мітингів під міською радою проявити високу політичну культуру та відповідальність за свої дії!"
 

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини