Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 09:51:09

Під час концерту в підтримку кандидата присутнім обіцяли надіслати подарунки

16.06.2016   17:12Агенцiя

10 червня у Чернігівському обласному музично-драматичному театрі відбувся концерт на підтримку кандидата-самовисуванця Григорія Ткаченка.

Після завершення концертної програми ведучі заходу заявили про провокації перед початком заходу та вибачились за незручності, пообіцявши надіслати подарунки.

Спостерігач ОПОРИ звернулася за коментарем до кандидата, однак він не зміг пояснити, про які саме провокації йшлося у промові ведучої. Представник передвиборчого штабу кандидата також відмовився детально коментувати ситуацію, зазначивши лише, що перед початком концерту до театру намагалися потрапити “молодики характерної зовнішності” і цікавились, де можна отримати енергозберігаючу лампу.

Як зазначив координатор громадського спостереження ОПОРИ в чернігівській області Святослав Бабіля, законодавством заборонено надавати виборцям товари або послуги під час проведення передвиборної агітації:“Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців” (ч. 14 ст. 74 ЗУ “Про вибори народних депутатів України”). За підкуп виборців передбачено кримінальну відповідальність, відповідно до статті 160 Кримінального кодексу України," - зауважив Святослав Бабіля.https://www.oporaua.org/novyny/42664-chernihivshchyna-pid-chas-kontsertu-v-pidtrymku-kandydata-prysutnim-obitsialy-nadislaty-podarunky

Останні новини Чернігівщини

 Проєкт USAID «Зміцнення громадської довіри» (UCBI IV) продовжить роботу на Чернігівщині

Проєкт USAID «Зміцнення громадської довіри» (UCBI IV) продовжить роботу на Чернігівщині 09:46

Один з найбільших донорів відбудови та розвитку як до повномасштабного вторгнення, так і після, є Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). За його підтримки реалізовано чимало ініціатив різного спрямування.

21 березня: Цей день в Україні та в світі

21 березня: Цей день в Україні та в світі 09:42

ДЕНЬ 391 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 391 RUSSIAN AGRESSION

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки 15:51

Youtube, Telegram та TikTok мають свої секрети просування відео та текстових новинних матеріалів.

ДБР порушило кримінальне провадження щодо загибелі солдатів у військовій частині на Чернігівщині 15:50

Працівники ДБР розслідують кримінальне провадження за фактом порушення правил поводження зі зброєю (ст. 414 КК України).

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію 15:46

Протягом кожного театрального сезону в репертуарі театру з’являються нові постановки, які потім упродовж років не сходять зі сцени і привертають увагу глядацької аудиторії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини