Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 11:07:31

В облраді обговорили питання бюджетного регламенту та перспективи проведення міжнародного фестивалю на теренах Чернігівщини

15.06.2016   10:39Агенцiя

Проект Бюджетного регламенту обласної ради розглянули сьогодні, 14 червня, у ході робочої наради під головуванням заступника голови обласної ради Арсена Дідура та за участю керівників депутатських фракцій і членів двох постійних комісій – з питань бюджету та фінансів, а також з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери.

До спілкування з народними обранцями долучились директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Валерій Дудко, представники громадських організацій області.

Захід розпочався зі жвавого обговорення основних аспектів Бюджетного регламенту, розробленого профільним департаментом облдержадміністрації з урахуванням пропозицій та ініціатив громадських організацій «Чернігівський центр прав людини» і «Центр «Доброчин». Валерій Дудко детально проаналізував ключові положення документу, надав необхідні роз’яснення та відповіді на запитання учасників заходу. У свою чергу, президент АГС «Совість» Володимир Демиденко вніс на розгляд учасників наради пропозиції в частині залучення представників громадськості до участі у роботі робочих груп, які будуть створюватись під час формування бюджету, а також виклав своє бачення щодо покращення процесу контролю за розподілом коштів.

Своїми думками щодо проекту Бюджетного регламенту та ініціатив громадськості стосовно перегляду окремих положень документу із присутніми поділились депутати обласної ради.

Друга частина засідання була присвячена презентації Міжнародного фестивалю інтеграції слова в сучасному арт-просторі «Lytavry», яку провела керівник ГО «Центр новітніх ініціатив та комунікації» Тетяна Вінник. Метою проведення цього заходу, який проходитиме з 22 по 24 вересня у в обласному центрі та у м.Ніжин, є популяризація Чернігівщини як культурно-мистецького центру Сіверського краю. Тетяна Вінник детально ознайомила присутніх із орієнтовною програмою фестивалю, основними учасниками та його тематичними напрямками. Наостанок вона закликала народних обранців Чернігівщини до активної підтримки творчого форуму.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.