Акція "Перевезення бійців АТО - знай свої права" пройшла в Чернігові
Всеукраїнська акція "«Перевезення бійців АТО - знай свої права» пройшла 14 червня в Чернігові на 3-х автовокзалах і 3-х місцях відправлення маршруток на Київ.
"Акція проводиться одночасно також в рамках проекту «Армія Гідності» в Чернігові, Прилуках, Чернівцях, Херсоні,Запоріжжі, Житомирі, Сумах, Сєвєродонецьку (Луганська область), Одесі, Кіровограді", - сказала лідер "Антикорупційного Руху" та проекту "Армія Гідності" на Чернігівщині Оксана Голубова.
Активісти громадських організацій «Антикорупційний Рух В.Наливайченка», «Щит 41» та проекту «Армія Гідності», бійці АТО разом із журналістами відвідали автостанції № 1 біля залізничного вокзалу, №2 поруч із центральним ринком і № 3 біля ринку «Нива».
Також учасники акції побували на місцях відправлення маршруток на Київ біля готелю «Україна», торгового «Мега-центру» та «Макдональдз».
Пасажири - учасники АТО одержали «Пам`ятки учаснику бойових дій щодо пільгових перевезень». Пам’ятки також закріпили в салонах маршруток, автобусів і розмістили в диспетчерських пунктах та касах автостанцій.
У деяких місцях, як на автостанції № 1 Чернігова та диспетчерському пункті біля «Макдональдза», довелося довго пояснювати мету акції і необхідність інформувати про права учасників АТО, які їм надає чинне українське законодавство.
Останні новини Чернігівщини
Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58
Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.
Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23
Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».
На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36
З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.
Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51
Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.