Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 20:23:35

Дмитро Блауш, як "дзеркало" чернігівських виборів

13.06.2016   07:38Агенцiя

Якщо на початку виборчої кампанії «младодемократ» та екс-БПП-ешник Єгор Фірсов був головним борцем за справедливість і головним виборчим шоуменом, то зараз ситуація радикально змінилася. Першу скрипку активного борця неухильно перебирає на себе Дмитро Блауш.

По-перше – він більш досвідчений у місцевих політичних реаліях. Декілька виборчих кампаній підтверджують його позитивний досвід.
По-друге – нікого з кандидатів по 206 округу не супроводжує активно Олег Ляшко, політик, який за останніми президентськими рейтингами на другому місці.
По-третє – це, мабуть, один з небагатьох політиків, якого підтримує одна з найбільш активних місцевих партійних структур – Радикальна партія.

Мабуть і кампанія повинна бути у Дмитра Блауша однією з найбільш гучних і переможних….

Але є декілька, на мою думку, фактів, які свідчать, що ні значних коштів, ні людських ресурсів у кампанію представника Радикальної партії Олега Ляшка сьогодні ніхто не вкладає.
Кампанія кандидата більше нагадує експромти та особистий щоденник у мережі «Фейсбук».

Чому?
Відповіді потрібно шукати у минулорічній славнозвісній виборчій кампанії по 205 округу.
Дмитро Блауш зареєструвався кандидатом в цьому окрузі у середині червня 2015 року. Як і зараз – від Радикальної партії Олега Ляшка. Кандидатів тоді було 14, а за два тижні – 127.
Центр соціальних та маркетингових досліджень SOCIS на початку липня в лідери виводив кандидата від БПП Сергія Березенка - 16,9%. За  кандидата від партії "УКРОП" Геннадія Корбана віддали б свій голос 7,2% виборців. На третьому місці знаходився кандидат від РПЛ Дмитро Блауш, його готові були підтримати 4,2% виборців.
Ще через два тижня Дмитро Блауш знявся з перегонів, як він пояснив, за рішенням партії. Кандидатів на той час залишилося 91.
Рейтинговий кандидат знявся з перегонів. Про що це говорить? Мабуть про те, що його було використано, як технічного кандидата, який може у когось з лідерів «відібрати» голоси.
Головним рупором влітку 2015 року кампанії Дмитра Блауша був лідер його партії Олег Ляшко.

Зараз таке враження, що ситуація може повторитися.
Якщо аналізувати інформацію, яку Дмитро розміщує у мережі, то складається враження, що він власну виборчу кампанію проводить самостійно, як виконання конкретного обов’язку або чийогось завдання. Цікаво перед ким?

Молодий, але досвідчений політик постійно робить помилки? То він кандидат, то депутат облради. Замість зустрічі із значною кількістю виборців – міжособистісне спілкування. Замість складання юридично грамотних скарг – голословні заяви. Спроби копіювати лідера своєї партії іноді виглядать дещо пародійно.

Лідерів виборчих перегонів  серед зареєстрованих кандидатів в депутати поки не спостерігається. Серед тих, на кого чекають, поки більше всього обирають ворогом Максима Микитася, Президента Української державної будівельної корпорації «Укрбуд».

Але у Дмитра Блауша критика та дії неаргументовані і нагадують певне шоу, для привертання уваги не до особи кандидата від Радикальної партії, а на потенційного (на момент написання матеріалу) кандидата.
Скоріше, привертаючи увагу до Микитася, він прияє збільшенню рейтинга останього.

Знову повторюється історія про технічного?


Паперний Юрій

Останні новини Чернігівщини

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09

У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07

З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.

Чернігівську районну державну адміністрацію очолив Андрій Попик 14:04

Головою Чернігівської районної державної адміністрації призначено Андрія Попика. Відповідне розпорядження 34/2023-рп підписав 24 березня, Президент України Володимир Зеленський.

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року 14:02

За даними ДПСУ, всього за попередній тиждень з території Брянської області ворогом здійснено 19 обстрілів околиць 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 130 вибухів.