Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 17:39:45

Свято Вознесіння Господнього у Козельці ледь не перетворилося у сутичку. ВІДЕО

10.06.2016   09:28

Козелець перебував у незрозумілій напрузі. Зранку центр міста посилено патрулювали поліцейські. Дзвонили дзвони. Свято Вознесіння Господнього для районного центру було напрочуд багатолюдним. Бо у Вознесенській церкві дозволили відслужити єдину службу представникам Київського патріархату. Священики чотирьох приходів Московського патріархату натомість провели хресну ходу. Конфлікт є, інцидентів не було – підтверджують наші журналісти.

У Вознесенській церкві у Козельці з 1988-го року розташований Музей історії ткацтва. І от у храмі знову залунала молитва. Службу очолив архієпископ Чернігівській і Ніжинський Євстратій у співслужінні зі священиками з різних районів області. Але з урочистої події цей захід ледь не перетворився на сутичку.

З хресною ходою вперше до Вознесенської церкви підійшли ревні прихильники «руського миру». З якою метою? Молитися їм є де – тільки у Козельці чотири церкви Московського патріархату.Купку вірян супроводжувало чимало священиків Московського патріархату в оточенні молодиків спортивної статури. А над хресною ходою майоріли жовто-блакитні прапори.

Кидалася в очі значна кількість демобілізованих бійців, учасників бойових дій на Сході. Бо, кажуть, невіруючих на війні немає.

Завітав на храмове свято до Козельця єдиний на Чернігівщині Народний Герой України отець Сергій Чечин з Ніжина.

Призначений рік тому до Козелецької парафії отець Ярослав Гика також їздить до зони бойових дій як волонтер і душпастир.

Ситуація не отримала подальшого розвитку. Населення із задоволенням спостерігало за інтригою. Наші співрозмовники – місцеві жителі — впевнені, що у церкві повинна бути церква, а не музей. А як же ж музей? І тут є пропозиції.

Якщо обласна влада вирішить питання передачі цієї будівлі вірянам Київського патріархату, а місцева влада знайде відповідне приміщення для Музею історії ткацтва, проблема буде розв’язана безболісно і позитивно для усіх. Крім «руського миру», та то вже штучні проблеми. Головне — храмове свято Вознесенської церкви відбулося. До храму сьогодні повернулася збережена вірянами ікона саме з цієї церкви, пролунала спільна молитва.Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.