Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 01:26:28

Актуальні питання діяльності об’єктів комунальної власності розглянули на спільному засіданні постійних комісій облради

27.05.2016   08:41Агенцiя

26 травня, відбулося спільне засідання постійних комісій обласної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності та з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери під головуванням їх очільників Анатолія Мельника і Сергія Журмана.

До участі в обговоренні долучився також перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

Цього дня депутати розглянули низку проектів рішень, які планується винести на розгляд 5-ї сесії представницького органу Чернігівщини, яка відбудеться у червні.

До обговорення також були запрошені керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, комунальних підприємств, громадських організацій.

Про ключові аспекти внесення змін та доповнень до Положення про порядок передачі майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області присутніх поінформував начальник управління комунального майна обласної ради Володимир Сидоренко.

У ході роботи учасники засідання розглянули низку питань щодо встановлення зменшеного розміру орендної плати для: Чернігівської міської громадської організації «Пласт-Арт», комунального підприємства «Чернігівкіно», Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Департаменту економічного розвитку та Служби у справах дітей облдержадміністрації.

Наступним питанням порядку денного засідання стала реорганізація КП «Чернігівкіно» шляхом приєднання до КП «Діловий центр».

Під час розгляду питання щодо передачі майна комунальної власності області (приміщення кінотеатру ім.Щорса та частини майнового комплексу, що розташований за адресою: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 70) в оперативне управління КП «Обласний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв» депутати заслухали директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Олександра Левочка. Він ознайомив присутніх із проектом перепрофілювання кінотеатру ім. Щорса та створення на його базі багатофункціонального обласного кіно-культурного мистецького центру з національно-патріотичного виховання дітей та молоді.   

Під час обговорення питання щодо передачі частини приміщень в будівлі кінотеатру «Дружба» у власність територіальної громади м. Чернігова, депутати вирішили рекомендувати не підтримувати пропозицію щодо здійснення цього кроку на безоплатній основі.

Розглянули народні обранці Чернігівщини і декілька кадрових питань, зокрема, щодо продовження дії контракту з начальником КП «Чернігівське міжміське бюро технічної інвентаризації» Вікторією Марченко. Крім того, поспілкувались із кандидатом на посаду директора КП «Готельно-туристичний комплекс «Придеснянський» Олександром Ремом щодо перспектив діяльності підприємства у майбутньому.

Учасники засідання також проаналізували пропозицію трудового колективу КП «Редакція газети «Деснянська правда» щодо реформування друкованого ЗМІ – обласної газети «Деснянська правда» та заслухали інформацію головного редактора Людмили Пархоменко щодо цього питання.

Депутати також схвалили проекти рішень щодо надання дозволу на списання з балансу основних засобів комунальному закладу «Обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом», Сосницькому районному дочірньому агро-лісогосподарському спеціалізованому підприємству «Сосницярайагролісгосп» та Городянській загальноосвітній школі-інтернату І-ІІІ ступенів, а також стосовно передачі в оперативне управління комунальному лікувально-профілактичному закладу «Чернігівська обласна лікарня» транспортного засобу – автомобіля ГАЗ-31105, 2004 року випуску.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 17:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19 17:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 липня в області не зафіксовано нових випадків захворювання COVID-19.

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини