Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 21:32:04

Співробітництво Чернігова і Меммінгена буде поглиблюватися

23.05.2016   09:35

Після урочистої зустрічі Чернігівського міського голови з офіційної делегацією міста Меммінгена керівники двох міст-побратимів провели прес-конференцію, під час якої розповіли про основні напрямки подальшої співпраці.

Виступаючи перед журналістами, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко ще раз щиро подякував обербургомістру Іво Хольцингеру за його особисту участь у становленні і розвитку 25-річної дружби між нашими містами.

Він сказав про те, що особливо великий прогрес досягнуто у співпраці в галузі освіти, охорони здоров'я та культури. Зокрема, це і стажування чернігівських лікарів у Німеччині, і суттєва допомога у сфері медичного обслуговування чернігівців:  11 автомобілів швидкої допомоги,  сучасна медична апаратура, оздоровлення чернігівських дітей.

Значні успіхи має співпраця у сфері професійно-технічної освіти. Так, Меммінген надає можливість учням та викладачам профтехучилищ Чернігова 2 рази на рік отримувати досвід у навчально-виробничій сфері. Стали традиційними зустрічі й спільні проекти творчих колективів. 

Втім, Владислав Атрошенко підкреслив, що дружні стосунки між містами – це перш за все дружні стосунки між людьми. За ці роки жителі Чернігова налагодили контакти як особисті, так і ділові, з жителями німецького міста-побратима.

Чернігівський міський голова висловив сподівання, що міста-побратими з урахуванням потреб сьогодення зможуть вивести партнерські стосунки на новий рівень, наситити їх новим змістом, зокрема, співробітництвом у сфері новітніх технологій.

«Нам необхідно перейняти найкращий досвід німців у ІТ-сфері з метою широкого використання новітніх технологій в економіці міста та у галузі місцевого самоврядування», - сказав міський голова. Він також відзначив, що Чернігів має презентувати свої інвестиційні можливості для зацікавлення бізнес-партнерів з Німеччини.

Іво Хольцингер повідомив, що німецька сторона радо прийняла запрошення відвідати Чернігів саме у ювілейний рік багаторічної  співпраці та підкреслив, що він особисто приїхав до нашого міста втретє.

Відповідаючи на запитання журналістів, у чому секрет його 35-річного перебування на посаді очільника міста Меммінгена, Іво Хольцингер зазначив, що не може бути жодної справи у місті, про яку непотрібно було б піклуватися самому керівнику, а також, найважливіше для очільника міста – це безпосередній контакт з усіма його мешканцями.

Інше питання до бургомістра стосувалося того, що саме від зв’язків двох наших міст отримує Меммінген. Іво Хольцингер зауважив, що співпраця між нашими містами взаємокорисна, адже німці відкривають для себе новий світ, розширяють свої уявлення про нові можливості партнерських стосунків в інших країнах Європи.  

Міський голова Владислав Атрошенко та обербургомістр Іво Хольцингер відповіли на всі запитання журналістів та висловили переконання у поглибленні співпраці.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.