Стартувала кампанія з виборів нардепів
19 травня стартувала виборча кампанія з проміжних виборів депутатів Верховної Ради у п’яти одномандатних виборчих округах.
Йдеться про округи №23 (Волинська область), №27 (Дніпропетровськ), №85 (Івано-Франківська область), №151 (Полтавська область) і №206 (Чернігів).
В опублікованих у парламентській газеті "Голос України" 18 травня постановах Центральної виборчої комісії сказано: "Виборчий процес проміжних виборів народних депутатів України.... починається з наступного після публікації цієї постанови дня".
Таким чином, із четверга починається процес висування кандидатів у депутати, що повинен бути завершений за 40 днів до дня голосування (6 червня).
Політичні партії повинні висувати кандидатів у депутати на з'їзді, також кандидати можуть балотуватися в порядку самовисування.
Останні новини Чернігівщини
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.