Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 20:49:08

В облраді розглянули шляхи поглиблення співпраці у сфері профтехосвіти із Федеративною Республікою Німеччина

05.05.2016   08:29Агенцiя

У рамках перебування делегації з м. Меммінген (Федеративна Республіка Німеччина) на Чернігівщині 4 травня відбулася зустріч голови обласної ради Ігоря Вдовенка із викладачем Державного комерційного освітнього центру імені Якоба Кюннера центру Йозефом Мюллером.

До участі в обговоренні долучились також начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький та ректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського Анатолій Заліський.

У ході спілкування сторони обговорили та проаналізували стан розвитку професійно-технічної освіти в Україні та Німеччині, окреслили перспективні напрями співпраці між ПТНЗ Чернігівщини та м.Меммінгена у сфері деревообробки.

Голова обласного представницького органу наголосив на важливості продовження практики вивчення досвіду німецьких колег шляхом організації стажувань українських майстрів виробничого навчання, залучення передових європейських технологій у навчальний процес у ПТНЗ Чернігівщини. Ігор Вдовенко також запевнив, що обласна рада готова надати всебічну підтримку та сприяти поглибленню українсько-німецької співпраці у сфері профтехосвіти. Крім того, очільник найвищого представницького органу Чернігівщини виступив із ініціативою підписання відповідного меморандуму, який дозволить поглибити і значно розширити зв'язки між чернігівськими ПТНЗ та їх колегами із м.Меммінген.

Під час перебування в області Йозеф Мюллер також відвідає Чернігівський професійний будівельний ліцей та професійний ліцей деревообробної промисловості, Щорське вище професійне училище лісового господарства, де проведе ряд зустрічей, майстер-класів із майстрами виробничого навчання, викладачами, учнями. Німецький колега поділиться досвідом та практичними порадами щодо удосконалення навчально-виховного процесу.

Останні новини Чернігівщини

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09

У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07

З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.

Чернігівську районну державну адміністрацію очолив Андрій Попик 14:04

Головою Чернігівської районної державної адміністрації призначено Андрія Попика. Відповідне розпорядження 34/2023-рп підписав 24 березня, Президент України Володимир Зеленський.

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року 14:02

За даними ДПСУ, всього за попередній тиждень з території Брянської області ворогом здійснено 19 обстрілів околиць 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 130 вибухів.