Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 червня, 16:24:01

Як допомогти дітям бути захищеними та знайти сім’ю

28.04.2016   08:43Агенцiя

Про результати роботи служб у справах дітей області та цьогорічні перспективні напрямки діяльності говорили 27 квітня, на засіданні колегії Служби у справах дітей облдержадміністрації.

Як повідомила начальник Служби Людмили Зеленько, на даний час на Чернігівщині проживає 2158 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 90% охоплено сімейними формами виховання. З кожним роком все більше дітей-сиріт виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. Отже, живуть у повноцінних сім’ях, отримуючи піклування та увагу від прийомних батьків та батьків-вихователів. В області наразі таких 472 дитини. Лише з початку року створено ще 3 прийомні сім’ї та 1 дитячий будинок сімейного типу. У подальших планах Служби – до кінця року до зазначених альтернативних форм сімейного виховання влаштувати ще 60 дітей. Найпоширенішою ж формою сімейного виховання в області залишається опіка та піклування. Коли діти виховуються у родичів.

Говорили на колегії також про захист дітей в неблагополучних сім’ях.

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова, звертаючись до працівників служб у справах дітей області, зауважила, що потрібно приділити більшу увагу контролю за умовами життя дітей у родинах соціального ризику, запобігати проявам соціального сирітства та насильства щодо дітей.

- Пам’ятайте, що всі ваші дії та рішення, які стосуються дітей, мають бути виваженими та обдуманими. Адже за кожним з них стоїть доля конкретної дитини та її майбутнє, – наголосила Наталія Романова.

Очільник обласної Служби Людмила Зеленько також зауважила, що працівникам на місцях необхідно приділити більше уваги психологічному аспекту роботи з дітьми груп ризику.

Також вона зазначила, що на базі Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей для надання психологічної допомоги дітям та батькам діє телефон довіри. Спеціалісти-психологи вислухають, підтримають та допоможуть за телефоном 0 800 500 241.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 12:31

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці.

Переглянути механізм розрахунку компенсації за зруйноване внаслідок війни житло. Чернігівська міська рада звертатиметься до Уряду 12:28

Підготувати звернення на адресу Кабінету міністрів України стосовно перегляду розрахунку державної компенсації за зруйноване житло у сторону збільшення.

 У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля

У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля 12:26

За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.