Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 18:08:21

Як допомогти дітям бути захищеними та знайти сім’ю

28.04.2016   08:43Агенцiя

Про результати роботи служб у справах дітей області та цьогорічні перспективні напрямки діяльності говорили 27 квітня, на засіданні колегії Служби у справах дітей облдержадміністрації.

Як повідомила начальник Служби Людмили Зеленько, на даний час на Чернігівщині проживає 2158 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 90% охоплено сімейними формами виховання. З кожним роком все більше дітей-сиріт виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. Отже, живуть у повноцінних сім’ях, отримуючи піклування та увагу від прийомних батьків та батьків-вихователів. В області наразі таких 472 дитини. Лише з початку року створено ще 3 прийомні сім’ї та 1 дитячий будинок сімейного типу. У подальших планах Служби – до кінця року до зазначених альтернативних форм сімейного виховання влаштувати ще 60 дітей. Найпоширенішою ж формою сімейного виховання в області залишається опіка та піклування. Коли діти виховуються у родичів.

Говорили на колегії також про захист дітей в неблагополучних сім’ях.

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова, звертаючись до працівників служб у справах дітей області, зауважила, що потрібно приділити більшу увагу контролю за умовами життя дітей у родинах соціального ризику, запобігати проявам соціального сирітства та насильства щодо дітей.

- Пам’ятайте, що всі ваші дії та рішення, які стосуються дітей, мають бути виваженими та обдуманими. Адже за кожним з них стоїть доля конкретної дитини та її майбутнє, – наголосила Наталія Романова.

Очільник обласної Служби Людмила Зеленько також зауважила, що працівникам на місцях необхідно приділити більше уваги психологічному аспекту роботи з дітьми груп ризику.

Також вона зазначила, що на базі Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей для надання психологічної допомоги дітям та батькам діє телефон довіри. Спеціалісти-психологи вислухають, підтримають та допоможуть за телефоном 0 800 500 241.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини