Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 травня, 20:40:51

Під час спільної зустрічі на Чернігівщині українські та білоруські колеги обговорили питання прискорення митного контролю

25.04.2016   15:50Агенцiя

Робоча зустріч представників українських та білоруських митних органів відбулась 22 квітня у пункті пропуску «Нові Яриловичі» Чернігівської митниці ДФС. Захід проводився у рамках спільного плану, узгодженого Головами Державної фіскальної служби України Романом Насіровим та Державного митного комітету Республіки Білорусь Юрієм Сенько ще на початку березня.

руки

руки

Найбільшу увагу учасники зустрічі присвятили вдосконаленню координації дій митних органів України та Республіки Білорусь.
 
Особливої актуальності  ці питання набувають під час збільшення навантажень, що невдовзі спостерігатимуться на кордоні, зокрема у періоди Великодніх свят та літньої відпускної кампанії.

Таким чином на перший план були винесені питання забезпечення комфортного та швидкого проходження усіх необхідних процедур при перетині кордону громадянами України та іноземними гостями. Тому, більш ретельно обговорювали нюанси координації дій працівників суміжних пунктів пропуску з метою забезпечення їх ритмічної роботи.
 
Директор Департаменту організації митного контролю ДФС України Олексій Василенко проаналізував ситуацію щодо переміщення вантажів через митний кордон, що існує на сьогоднішній день. При цьому наголосив на перевагах, що надає використання спільного проекту «PRINEX» та напрямах по його вдосконаленню для зведення до мінімуму можливих ризиків при оформленні вантажів.

Начальник управління організації митного контролю Державного митного комітету Республіки Білорусь Сергій Федоров підтримав пропозиції щодо розширення інформаційних можливостей програми та доповнення її даними з правоохоронного напрямку. Білоруські колеги підкреслили позитивні спільні напрацювання у митній сфері.

Серед дієвих засобів, окрім подальшого вдосконалення інформаційного обміну, узгодили винести на розгляд керівників служб пропозиції щодо запровадження у експериментальному порядку взаємного визнання результатів митного контролю. Для цього необхідно розширити технічні можливості за допомогою стаціонарних скануючих рентген-систем. Ще одна з дієвих пропозицій, що була запропонована для опрацювання, вивчення працівниками пунктів пропуску основ знань митного законодавства суміжної країни.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 63 нових випадки COVID-19

Виявлено 63 нових випадки COVID-19 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 18 травня в області зафіксовано 63 нових випадки COVID-19.

Завершується додатковий період реєстрації для участі в ЗНО

Завершується додатковий період реєстрації для участі в ЗНО 15:41

18 травня – останній день відправлення реєстраційних документів для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Прикордонники викрили схему з ввезення та розповсюдження контрафактного пального. В двох областях пройшли обшуки

Прикордонники викрили схему з ввезення та розповсюдження контрафактного пального. В двох областях пройшли обшуки 15:14

Співробітники Держприкордонслужби України під процесуальним керівництвом Київської міської прокурори спільно з ДФС та СБУ викрили схему, пов’язану з незаконним виробництвом та реалізацією контрафактного пального.

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно 15:02

Станом на 18 травня Чернігівська область, як і більшість областей України, знаходиться у жовтій зоні за рівнем епідемічної небезпеки по розповсюдженню коронавірусної інфекції.

Меморіальний захід

Меморіальний захід "Пам’ятаємо! Боремося! Крим — це Україна!" 13:46

Меморіальний захід з нагоди Дня боротьби за права кримськотатарського народу та Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу відбувся в обласному центрі за участю голови облдержадміністрації Анни Коваленко, керівництва обласної та міської рад, представників духовенства, ГО «Кримська громада», інших громадських об’єднань, військовослужбовців Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, вихідців з Криму, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.